• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Nije nastelan drugi stepen a sto se spage tice uzmi nju i kuciste nije ti skupo. Ja sam isto je ostavio na svom traktoru iako su mi govorili da stavim semering. Uz MUHINU preporuku s je ostavio i ni kapi ne pusta.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Stavi špage, no ako ti je radilica loša, ima dosta lufta, ni špage nedu dugog vijeka. Što se kvačila tiče, nisi napisao kako je bilo prije servisa, ovak ili nije dobro podešeno, ili je zavinuta lamela prilikom montaže, nepravilno postavljena tanjirasta opruga.. ima tu toga..
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Dobar neki majstor. Pa ljudi moji ako ne znas pitaj nije sramota.
Nego oni misle da su bogom dani pa sve znaju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,611
Englezer je Englezer, a ovaj se samo pravi Englez :(giggle):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Englezer ima 4cilindra i roto bos pumpu i na drugim mjestima filtere goriva i navodno ima 40ks.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Ima malih razlika, al ono najvažnije, da kod rastavljanja ne smiješ izgubiti ni jedan šeraf, jer te colne navoje je nemoguće naći..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,267
Ja kad sam išo po šrafe za zamašnjak Gašparu,pogledo je šraf i odma je pital dal je englezer...
 

Gringo

Novi član
Tu od
27 Tra 2014
Poruka
12
Prednji kotači mi šamaraju a kad idem uzbdo prednji kraj klacka tj. lupa. Što bi moglo biti razlog?
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
Englezer ima 4cilindra i roto bos pumpu i na drugim mjestima filtere goriva i navodno ima 40ks.

Englezer moze biti i sa tri cilindra.Ovisi na koji tacno englezer covjek misli.Mora navesti tip kao npr.MF-xxxxxxxxxxx
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Moj stari je rekao da na 533 kad je kupljen novi, već je imao malo lufta.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,611
Oko 1000 kuna ako ideš na novo lošije kvalitete.

Nemora biti da su se segmenti do te mjere poderali da trebaju nužnu zamjenu. Možda se da popraviti i spasiti ugradnjom ekscentričnih čahura i novog puža volana
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
U zg jedna kugla 90kn ×4kom.
I jos ako imaju kugle na rukama koje stabiliziraju prednji most,jedna je oko 250-300kn.Sve skupa od 800-1000kn.ovisi cije kugle uzimas indija bez mazalice ne vrjedi nis,je jeftinija al su za nis.
Ima ljudi koji repariraju i navodno dugo traju al ja nisam probal dat reparirat.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,611
Aloo, Oficir, čovek je za segment volana pital, a to nisu kugle. To su zupčanici
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
U zg jedna kugla 90kn ×4kom.
I jos ako imaju kugle na rukama koje stabiliziraju prednji most,jedna je oko 250-300kn.Sve skupa od 800-1000kn.ovisi cije kugle uzimas indija bez mazalice ne vrjedi nis,je jeftinija al su za nis.
Ima ljudi koji repariraju i navodno dugo traju al ja nisam probal dat reparirat.
Profulal si totoalno pitanje....de pročitaj još jednom kaj čovjeka muči..... sa razumijevanjem, i nekoliko puta ako je potrebno prije nego se stihijski odgovara.
 

Najnoviji postovi

Na vrh