aag14v
Dobro znana faca
- Tu od
- 4 Kol 2011
- Poruka
- 735
Koja je najbolja vrsta kabine za IMT 539 ? Orašje s šarafima za stakla ili ?
Ako netko zna za neki IMT 539 (IMT533 imam pa bi uzeo 539 tako da mi ne nudite 533) u solidnom stanju za neku pristojnu cijenu od vlasnika (od švercera neću) nek javi na PM ili ovdje...
Ako netko zna za neki IMT 539 (IMT533 imam pa bi uzeo 539 tako da mi ne nudite 533) u solidnom stanju za neku pristojnu cijenu od vlasnika (od švercera neću) nek javi na PM ili ovdje...
Posljednje uređivanje: