Stavio antifriz u 539, stalo po gruboj procjeni nešto oko 7,5 možda 8 litara.
Treba li rashladni sistem ozračiti i kako?
Jer ostavi sam ga da radi duže od pol sata, malo se provozao misleći kako će upaliti pumpu i izbaciti eventualni zrak, međutim temp. makar po satu nije prešla 60 C, voda u hladnjaku je tek topla. Otvorio slavinu na bloku i odmah procurio antifriz.
Treba li rashladni sistem ozračiti i kako?
Jer ostavi sam ga da radi duže od pol sata, malo se provozao misleći kako će upaliti pumpu i izbaciti eventualni zrak, međutim temp. makar po satu nije prešla 60 C, voda u hladnjaku je tek topla. Otvorio slavinu na bloku i odmah procurio antifriz.
Posljednje uređivanje: