• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodaja sijena u rifuzi

  • Temu pokrenuo bosniahos
  • Datum prvog posta
B

bosniahos

Guest
Kako se prodaje tj. utvrđuje cina za sijeno u rifuzi.
Recimo ako je cina četvrtaste balice x i ima unjoj 25kg dali se onda računa prema tim balama ili to nema stim veze.
Netko če reč, a sovim u rifuzi ima više posla,bilo kod utovara ili u pospremanju a prema tome usporedit nije po cini kroz kg u redu.Sijeno je livadsko kvalitete dobre.
Eto tražim čisto praktičan savijet da nikog pa ni sebe ne oštetim.Hvala.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
To je bar jednostavno,stavi sijeno u manje kupove i prodaj kao veličina 3-4 bale
Još bolje sadi sijeno na njivi i prodaj u 1-2 mjesecu,ići će ko alva

Šta je toliko strmo da balirka nemoze?
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Cijena se utvrdjuje prema kg. kako za bale tako pretpostavljam i za rifuzu,osim ako nenadjes nekog s kim ces se dogovorit napreko,sto bi ti bilo puno jednostavnije(ako neko jos uopce kupuje u rinfuzi? )...
 
B

bosniahos

Guest
Ma i brdo i loš put do livada.A nešto i inat Bosansko-Hrvatski.
Ma bit če kupaca ali to je priča zasebna.Tu je onda lukavost kako dobit više za manje a bajage nedam.Došal jednom kupac izvagala se prikolica prazna i puna i kad trebalo platit čovik ispalil,je znate ja san mora imat težaka smanji mi za koliko ja njega plačam,haha reko dal je ok. 300 kn,kaže tip ajde nije nešta al dobro.Jebo nanu.A kod mojih u okolici Đurđevac ima još i boljih muljatora,to je več čista umitnost a ti popusti pa češ dat zaništa.
 
M

mariodalj

Guest
Pozz zanima me jel zna netko po kojoj cijeni se moze prodat sijeno i slama na otocima.hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh