• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodaja trupaca

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,592
nemam ju ja, rijetko radim sa kubicima, uglavnom je to metrica i prostorni metar, imam čeze od 4 i 5 metara dužine i na njima mjerim, eventualno ponekad neko obaranje ali i tu ne idem po kubiku nego odokativno dogovorimo
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,238
koliko je sad cijena višemetrice bukve sa šumarije? kamion i prikolica? znam da su vozili između 10 i 12 kubika. nisam sad par godina kupovao...zadnje sam pred 3 godine platio 5000kn 12 kubika...sa prijevozom koprivnica međimurje...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Ja sam lani platil šumariji 20m3 oko 5500kn+cca 1500kn prijevoz.
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
Pozdrav svima. Znate li možda tko otkupljuje trupce lipe , i kako se kreće cijena. Cca 40-50cm debljine
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Evo kako izgleda privatni posjed na srednjem jadranu, poslije intervencije tzv "vlasnika", jer on to formano-pravno nije, da je več bi mu to Slovenci preuzeli, kupili... Gospodin mi sliči na one, napušene, koji su poslije utakmice Dinamo-Hajduk blokirali 4 trake auto ceste Zg-Ka, ili ubacili prije više godina topovski udar interventnom policajcu ispod vizira kacige na stadionu Maksimir. Ovo sad gledaju svi ljudi i turisti i ama baš nitko to ne može razumijeti. Cijena, prava sitnica, nešto preko 125. 000 EUR a... Tko voli, neka se izvoli dogovoriti s njim, koji nije ni pravi vlasnik...
IMG_20220702_140717.jpg
IMG_20220702_140727.jpg
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,238
Ima netko tu na forumu da se bavi prijevozom trupaca? Visemetrica bukve ili graba...okolica čakovca...nisam.par godina uzimao pa ne znam.kak se uopce.krecu cijene sad...
Ili ima netko neki dobar kontakt da je nedavno uzimao...
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Pozdrav,
Da li netko zna kako bi se mogla najbolje prodati joha.
Od nekih čujem da je jedino za sječku, a od drugih da završi na pilani i da se od nje rade palete.
 

Željko.Kr

Novi član
Tu od
15 Pro 2022
Poruka
10
Da li Vi mislite da je cijena 2000kn po kubiku za hrast(nije prva klasa) dobra cijena? A za bukvu i grabar mi nudi 250kn po kubiku.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,592
Ako sam rusi i izvlaci mislim da je solidna, kod nas je 1850 kn/m³ hrast
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Kod mene to ne prolazi. Čak i da sam sve rušim, krojim i izvlačim nemogu tolko dobiti…
 
Na vrh