• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
http://ec.europa.eu/anti_fraud/index_en.htm

Nisam siguran može li na hrvatskom. Oni vam takve stvari ne uzimaju zdravo za gotovo. Šaljite, žalite se, ako vas ima više još bolje.

Nama u šumarstvu je nešto u najavi a u samom pravilniku se diskriminira. Postavio sam upit mrrfeu i oni me uputili na jakovinu. Ja ću poslati lijepo upit njima pa neka provjere jer se cijeli natječaj namješta da ga može raditi jedna osoba. (možda još dvije) pa ćemo vidjeti.

Sve je to jadno.
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
I to sve jer nisu limit stavili na 5 mil kn nego na 5 mil eura, da paše gazdi Todoriću. Super razvijaju sela, tako da Todoric ima sto vise strojeva koje bi ljudi sa sela trebali ic vozit u 3 smjene.
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Novi natječaj:

http://www.apprrr.hr/raspisani-natjecaji-za-operaciju-411-1688.aspx

tko je jamio, jamio je...


u prvom natječaju 861 mil kuna, a u ovom 84 milijuna...budući da su dvi osobe u prvom 4.1.1. digle preko 200 mil kuna, možda im ovo sada ne bude zanimljivo... :icon_scratch:

Maksimalna potpora po projektu je 3 mil eura, a ukupno se dodijeljuje 11 mil...sta reci...
 
Posljednje uređivanje:

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
gospodin Milanović da imalo misli na sebe trebao je voditi raćuna o obećanju . Neka mi se osuši ruka ako zaboravim Slavoniju.Šalu nastranu jedini pravi poez mu je poništiti natječaj i smjeniti ministra .Mislim da su ovim potezom totalno izgubili Slavoniju na idućim izborima .Sam ću zbog ovog poteza glasati za HDZ iako bih da ste ovo odradili pošteno, imali moj glas ovako .....morgen.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Svi koji su se na prosli natjecaj prijavili su osteceni nije samo Slavonija....
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Novi natječaj:

http://www.apprrr.hr/raspisani-natjecaji-za-operaciju-411-1688.aspx

tko je jamio, jamio je...


u prvom natječaju 861 mil kuna, a u ovom 84 milijuna...budući da su dvi osobe u prvom 4.1.1. digle preko 200 mil kuna, možda im ovo sada ne bude zanimljivo... :icon_scratch:

Maksimalna potpora po projektu je 3 mil eura, a ukupno se dodijeljuje 11 mil...sta reci...

Ali na ovom linku ti drukcije pise, pise samo za svinjogojstvo,peradarstvo i voćarstvo i da je za to odobreno 11mil.
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Ali na ovom linku ti drukcije pise, pise samo za svinjogojstvo,peradarstvo i voćarstvo i da je za to odobreno 11mil.

Tako je (uz dodatak - povrće) ali je to cijela operacija 4.1.1. u ovom krugu, ostalih sektora neće ni bit sada. Smanjili su iznos ukupne potpore na natječaju i izbacili neke prihvatljive sektore.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
U oom krugu će najvjerojatnije proći 3 firme x 3 mil.eura i ostatak par OPGova po siću.Pogotovo ako partizani ostanu i nakon 8. 11.:cool2:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Svi ovi, svih boja, su većinom sinovi partizana, tak da nemoj očekivati (osjetno) poboljšanje.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
A kad bi sljedeci natjecaj trebao biti u 4.mjesecu?
Pitanje kolki bude onda iznos u pitanju......
A kaj bude do 2020......
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
A sta ti to vrijedi kada je potrošeno skoro pola predviđenog novca, ostalo se dijeli do 2020 i opet mrvice malim. Sada HDZ -ovci dolaze na red, pokupiti te mrvice!
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706


Ma koji crni uskok. OLAF. Svi vi koji imate saznanje o manipulacijama, bez obzira tko ste i što ste, imate pravo prijaviti OLAF-u. To je europski uskok, ali njih je jako briga gdje se troše novci poreznih obveznika EU-a, za razliku od našeg. Valjda netko ima nekoga tko zna engleski pa da mu napiše list ili dva o tome. Pogotovo ako dođe više od jedne prijave.
Ako očekujete da će naš uskok to riješiti, pogledajte samo u prošlost. Utopija.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Nisi ni dužan napisati na engleskom,,,jer je naš jezik ,punopravni u EU,,,DA NE ZIDE: bikaz pipal mast tras as tank ju ! Eventualno je dobro da ti to netko napiše na način da se lako razumije ,pošto neke stručne nazive je teže prevest.,al dok ovi gore zatraže reviziju ,da vidiš kak buju otprli očice ovi udbokomunistički izrabljivači Hrvatske od 45-e do danas !
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh