• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
Prvih 300 odluka spremno je za isplatu, potom tjedno u realizaciju ide po njih 25-30, najavljuje Macanić.

Sa tim tempom oni zadnji na ljestvici će dobit novce tek za godinu dana. Al ko zna...
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Sramota...meni se toliko gade da ne znam kako ovi odgovorni iz ministarstva sami sa sobom zive...zbog cega mi se jos vise gade...i tako u krug...
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Najbolje ako i prođeš natječaj odustat i ne se zaduživat sa ovakvim ljudima koji među sobom troše lovu
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Evo prijateljica dobila pozitivnu odluku...poslali su joj mail i nazvali na mobitel koji je naveden u kontakt podacima...rekli su joj da je prva kojoj je odobrena potpora i da sad zovu ostale...
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Evo prijateljica dobila pozitivnu odluku...poslali su joj mail i nazvali na mobitel koji je naveden u kontakt podacima...rekli su joj da je prva kojoj je odobrena potpora i da sad zovu ostale...

Cestitam,nek je pocelo,da znamo na cemu smo ...
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Hvala, jos da se meni moja odobri...uf :)
Kako je najavljeno dogodine cemo dobit odluke ... :/

Iz Dalmacije, kaze da nije nista puno bodova imala da bi zbog toga nju prvo...slucajnost valjda
 

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
Mislim da ima veze i datum kada si se prijavio, ovi koji su dobili odluke oni su poslali među prvima, samo pretpostavka. Ja sam se pred kraj prijavio.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Htio napisati 1. rate.
Dakle, oni sa popisa podnoste zahtjev putem agroneta za isplatu prve rate.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh