• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Dali ima itko od vas da nije dobio do sad odbijenicu a da je prijavio novi traktor?volio bi cuti vase misljenje koje vi mislite uzet,dali uzimate puno preko iznosa od 15000€ ili tu negdje?ispricavam se ako spam-a temu
 

zarumfo

Novi član
Tu od
2 Svi 2016
Poruka
26
Ja u poslovnom planu nemam traktor, mene jos zanima kako ta odluka izgleda tj. Jel vam piše neki broj bodova ili nešto tako, i dali znate datum kada ste poslali?
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Ja u poslovnom planu nemam traktor, mene jos zanima kako ta odluka izgleda tj. Jel vam piše neki broj bodova ili nešto tako, i dali znate datum kada ste poslali?

Nisam jos vidio odluku ni kako izgleda samo je otac rekao da smo prosli.Imali smo po onom popisu cini mi se 21 ili 23 boda a predali smo bili pred kraj negdje 10.7. jer je par dana bio sustav pao pa se nije moglo radit
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Čestitam! Napokon malo i dobre vijesti :)

Ali stvarno 27 projekata u godinu dana...tuzno

P.S. Anton hvala na linku...iz agencije objave na stranicama kad neko od njih uspješno ode na WC a ove rezultate 6.3. su sakrili šta je moguće više...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Zovu li danas dalje ili su spojili neradne dane?
Nemoj ih danas zvati.
Potraži ih u kafićima i plažama ovih dana u svom mjestu, pa ih pitaj "iz prve ruke" :D:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh