• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
729
Ja jos cekam. Predao sam zahtjev 30.07. pa pretpostavljam da idu po datumu zaprimanja. Neki koji su prosli imaju manje bodova od mene.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
729
poznajem nekoliko ljudi koji su na popisu. iz agencije su im telefonski javili nekoliko dana prije nego je objavljeno. tako da čekamo prvo poziv
 

GentlemanJim

Novi član
Tu od
10 Stu 2015
Poruka
4
Ljudi jel zna netko sta ce bit sa prvom mjerom 4.1.1...
Mi smo saznali da smo prosli u 11 mj i evo navodno sad pala,zvali agenciju prije par dana kazu da se strpimo jer eu komisija je sve stopirala i sada me zanima dali netko zna kada ce krenut privremene odluke za projekte koji su ok i koji su prosli sve kontrole?
Hvala
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
U kojem roku se mora predat zahtjev za isplatu prve rate ?

Koliko sam skuzio krajnji rok je valjda 3god.Mi cemo mozda i ovaj tjedan,najkasnije drugi samo da odlucimo koji traktor
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh