• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2014. do 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Da li netko zna koja je mjera tocno onaj poticaj do 15000 eura? I da li postoji neki uvjet koliko opg moze biti vise od 2 godine ili mladji? I gdje idem za zahtijev i do kad ga mogu predati? Da li mi netko moze pomoci napisati taj projekt?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
To ću i ja ići vidit otiću u savjetodavnu pitat što treba i koju uvjeti.
Ja bi kupio sve nove strojjeve što god mogu.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Skupljajte sve informacije a ne radite nista dok ne objave natjecaj. Vjerovatno ce biti slican proslom. Provjerite si ekonomsku velicinu gospodarstva. Mora biti 2000-8000 eura. To si izracunate po zadnjem zahtjevu za potporu.
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Kako se racuna ja imam prijavljeno oko 8 hektara zemlje al nije sva moja! To bi bila mjera 6.3 al ne znam.da li i za tu mjeru ne smijes biti vise od 18 mjeseci u opg-u
 
Posljednje uređivanje:

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Za tu mjeru jedini uvjet je ekonomska veličina, odi u savjetodavnu da ti izračunaju veličinu pa ćeš znati
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Baka je nosioc gospodarstva vec 11 god.. A u mirovini je..
Jel se mozemo prijaviti na mjeru 6.3 po tome, znaci zanima me jel umirovljenici mogu?
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Konačno!
Prošli tjedan su ih objavili ako se dobro sjecam, kasne par mjeseci al nema veze..
Jesi li se ti prijavljivao?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Jesam.. I prošao sam :). No kupio sam špricu koja je bila u projektu, ali od druge firme i s jačom pumpom. Slj tjedan idem kod konzultanta pa budem vidio šta ću s tim..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Fala :). Šta planiraš tražiti u projektu?

Ja bi išao na 4.1.2. kad bude tražio bi cisterni za gnojovku i prednji utovarivač za gnoj.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Za izgradnju farme, uz to mora i gnojnik odma...a i špricu budem
Eh sad neznam dal bude sve na 4.1.ili bude gnojnik preko 4.1.2
Bude mi konzultant rekao.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ah sad, ako se poštuju pravilnici a moramo ih poštivati, to bude farma za 150 koza plus pomladak....
.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Farma bude imala 600 kvadrata prostora za drzanje, ukljucujuci hranidbeni hodnik, ne racunajuci izmuzište.
I tu po pravilu ide 150 koza, eh sad ti znas koliko tu stane krava, isto tako i ja znam koliko bi koza islo a da nemaju niti malo problema sa mjestom i da im je super.
Ali pravila treba poštovati..
A koze budu unutra, nebudu krave, ali mogle bi i one lako.
Držanje bude na debeloj stelji samo.
Bavimo se kozarstvom, ne govedarstvom, vec dugo godina, i ovaj objekt gdje smo sad vec je dotrajao a i nemozemo ga dogradivati i uređivati jer nas doslovno tjeraju od ovdje gdje smo sad.
Krenuli smo s papirima prije godinu i pol... i još se ceka
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh