• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Ja sam 3700 ineki neznam mozda i ja prođem ako je toliko projekata otpalo imam74 boda . Vidim da je gore na forumu Ivavivan pozvan na potpis sa 76 bodova i bio je 67 ispod crte to znaci 3149. Pozdrav
 

Poras

Član
Tu od
21 Svi 2019
Poruka
31
dobio pozitivnu odluku 22.08. još nisam pozvan na potpisivanje ugovora

Nadam se da u Odluci ne piše da su Vam oduzeli bodove u administrativnoj fazi jer mi je čudno da Vas nisu zvali na potpisivanje 10.09.
Pročitajte još jednom što piše, koliko su Vam bodova dodijelili.
Ukoliko je sve u redu, nema žurbe, zvat će Vas na sljedeće potpisivanje
 

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
Znači, nitko od nas niti kroz ovaj tjedan nije došao do informacije kad će isplata za mjeru 6.3.1.
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Jučer sjela uplata 1. rata 6.3.1
Ugovor potpisan 10.09.2019 Zgb.
 
Posljednje uređivanje:

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Dali ima tko informaciju do kojeg je broja na inicjalnoj listi projekat stavljen u obradu? Mjera 6.3. Hvala
 

Oldman

Novi član
Tu od
26 Lis 2019
Poruka
4
pozz koja je procedura pri kupnji rabljenog traktora od fizicke osobe? ako placam gotovinom da li je dovoljan samo kupoprodajni ugovor kao dokaz kupnje? treba li ovjeravati kod javnog biljeznika ugovor?
 

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
Kupoprodajni ugovor ovjeren kod javnog bilježnika je dovoljan dokaz, isto bilo kod mene i prošla kontrola , sve u redu😄
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Jel ima netko da je kupio traktor pa ga htio prodat i kupit drugi , i jel isto moguće ?
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Ne znam zato i pitam , ja bih ovaj prodao i uzeo drugi nanjegovo mjesto.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh