• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Poras

Član
Tu od
21 Svi 2019
Poruka
31
Ovo je prijedlog kriterija odabira (bodovanja) iz e-savjetovanja. Bit će i natječaj samo za eko proizvođače i u tom natječaju nema ove točke 3

Snimka zaslona 2023-10-25 082722.jpg
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Dva natjecaja za male ce bit.
Prvi po ovoj tablici --- za one koji nisu eko.
Drugi - samo za male koji su eko.

Natjecaj se ocekuje u 11 mjesecu, tak su mi bar rekli ovi konzultanti koje sam zvao.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Kako tumacite ovaj dio?
Za nas koji nemam poljoprivredu skolu/faks, kako doci do 3 godine radnog iskustva? Jel dovoljno imati OPG otvoren 3 godine?

"mora dokazati stručnu osposobljenost za bavljenje poljoprivrednom djelatnošću ili preradom poljoprivrednih proizvoda na način da nositelj, član ili zaposlenik obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva, odnosno vlasnik obrta ili jedan od stalno zaposlenih u obrtu, odnosno odgovorna osoba ili jedan od stalno zaposlenih u pravnoj osobi ima završenu srednju školu ili fakultet agronomske, veterinarske ili biotehnološke struke ili ima najmanje 3 godine radnog iskustva u poljoprivredi ili preradi poljoprivrednih proizvoda najkasnije u trenutku podnošenja konačnog zahtjeva za isplatu i mora zadržati u ex post razdoblju"
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Ide li tko na 70.12?
Vidim da gubim 2 boda. Velicina mi je 4960 eura. Na klimi i okolišu se može dobiti 3.
Piše n1 vozila. Znaci da se moze kupiti kombi
 

Daki_NA

Novi član
Tu od
30 Svi 2019
Poruka
25
Misliš na 73.12 ? N1 mislim da ovisi o djelatnosti...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,100
Da li ste pročitali koliki iznos bude namijenjen za mjeru 73.12? Pisalo je 15 mil kn do kraja godine. Ispada da to bude dostatno za cca 500-600 korisnika. Bitno je da se puno piše o tome.
 

Poras

Član
Tu od
21 Svi 2019
Poruka
31
Planirana alokacija je 15 milijuna eura. Čak i da svi zatraže maksimalnu potporu od 30.000 eura, alokacija je dovoljna za 500 korisnika
 

DadoPZ

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
114
Jel bi trebali ići i LAG-ovi uskoro ?
po ovim ili drugim uvjetima, šta mislite
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
Planirana alokacija je 15 milijuna eura. Čak i da svi zatraže maksimalnu potporu od 30.000 eura, alokacija je dovoljna za 500 korisnika
A i toje malo ako će biti 3000 prijava.
 
Na vrh