• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Baš obrnuto. Pred izbore daju narodu da dobiju glasove, avansi, potpore, kameni temeljci.. i uspješni su u tome.
Tako mislim da će biti
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Da li dobro razumijem da intervencija 73.10 ne podrazumijeva kupnju životinja, i da nije moguće kupiti samo mehanizaciju? Npr. imam staju, želim kupiti krave i traktor što mi stvarno treba i to ne mogu, jer uz to moram ulagati i u neki objekt, obnovljive izvore i digitalizaciju. Glupo i nelogično
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
50% mora na štalu,opremanje,itd...životinje nisi mogao ni u mjeri 4,samo 6.
Tako da po meni kakvog smisla ima opremiti štalu,i izgraditi je,a ne napuniti je...
 

Poras

Član
Tu od
21 Svi 2019
Poruka
31
Natječaj je bio u planu objave natječaja za 2023 ali nije objavljen do danas. Vjerojatno će biti ove godine budući da je već bilo planirano
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Dali je netko pisao prigovor na odluku o odbijanju projekta meni 4.1.1 da mi kaže koliko vremenski traje dok ne odgovori?
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Auuuu pa nemam riječi ako znaš jel moguće da usvoje žalbu i izdaju pozitivnu odluku?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
32
Na e-savjetovanjima je novi pravilnik za natječaj za mlade poljoprivrednike. Čitajte, pišite, predlažite. Ima i dobrih i loših stvari. Ako ozbiljan broj ljudi predloži nešto pametno, možda i prihvate.
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
32
Imam osjećaj da bi mogli sutra poslije 16h to objaviti.:p Poučen logikom objavljivanja natječaja petkom poslijepodne u zadnjih godinu-dvije.
 
Na vrh