• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Baš obrnuto. Pred izbore daju narodu da dobiju glasove, avansi, potpore, kameni temeljci.. i uspješni su u tome.
Tako mislim da će biti
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Da li dobro razumijem da intervencija 73.10 ne podrazumijeva kupnju životinja, i da nije moguće kupiti samo mehanizaciju? Npr. imam staju, želim kupiti krave i traktor što mi stvarno treba i to ne mogu, jer uz to moram ulagati i u neki objekt, obnovljive izvore i digitalizaciju. Glupo i nelogično
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
50% mora na štalu,opremanje,itd...životinje nisi mogao ni u mjeri 4,samo 6.
Tako da po meni kakvog smisla ima opremiti štalu,i izgraditi je,a ne napuniti je...
 

Poras

Član
Tu od
21 Svi 2019
Poruka
31
Natječaj je bio u planu objave natječaja za 2023 ali nije objavljen do danas. Vjerojatno će biti ove godine budući da je već bilo planirano
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Dali je netko pisao prigovor na odluku o odbijanju projekta meni 4.1.1 da mi kaže koliko vremenski traje dok ne odgovori?
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Auuuu pa nemam riječi ako znaš jel moguće da usvoje žalbu i izdaju pozitivnu odluku?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
32
Na e-savjetovanjima je novi pravilnik za natječaj za mlade poljoprivrednike. Čitajte, pišite, predlažite. Ima i dobrih i loših stvari. Ako ozbiljan broj ljudi predloži nešto pametno, možda i prihvate.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
Jel se zna što o natječaju 73.12?
Trebao je ići u u prva tri mjeseca a još ništa.
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
32
Imam osjećaj da bi mogli sutra poslije 16h to objaviti.:p Poučen logikom objavljivanja natječaja petkom poslijepodne u zadnjih godinu-dvije.
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
32
Jesam vam rekao...

Natječaj je vani..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
241
Svaka čast što si pogodio. Koliko sam malo čitao uvjete baš suha postrožili i zakomplicirali.
Gdje ste našli uvjete? Tražim i ne vidim, šta su opcije, šta može šta ne može...
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
60
Tko se misisli javit? idete sami ili preko konzultanta?
Sa kojim konzultantima ste zadvoljni?

Ja bi svakak isal, ali cini mi se da cu imat 42 / 56 u kategoriji ekoloske.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Ništa od toga. Imaju sredstava za cca 500 korisnika, a od toga 50-60 otpada na ekološke proizvođače. Valjda moraš imati 56 bodova da bi se mogao nadati nečemu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh