• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

nenad.k

Novi član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
15
Još bih i ja na kraju mogao proći..., ispred mene 20 i još nešto na privremenoj listi
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Mislim da za tih tu mjeru stvarno nema straha pa pitajte ovih sa prošlog natječaja što su prošli :icon_cool:
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
...tko zna zašto neće tu "besplatnu" lovu...:icon_cool:
Zato što su Hrvati mislili da je Europa glupa i da će im dati pare bez obaveza. Kad vide da to nije tako, onda se predomisle.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
...tko zna zašto neće tu "besplatnu" lovu...:icon_cool:

Zato što su Hrvati mislili da je Europa glupa i da će im dati pare bez obaveza. Kad vide da to nije tako, onda se predomisle.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Svatko iole pismen zna pročitati ugovor, i zna u što se upušta.
Mi smo povukli neka sredstva još iz pretpristupnih fondova tamo negdje 2007. godine, nikad nismo imali nikakvu kontrolu, ni nitko nije pitao za novce, trebale su doći naljepnice koje se lijepe na stroj kako bi se vidjelo da je sufinanciran, i nikad nisu došle... Sad su mi smiješne priče kako je to neki bauk, a dolaze od ljudi koji se nisu usudili natjecati, ili nisu imali uvjete, ili su si sami pisali projekte pa nisu prošli, i sad im to sve odjednom ne valja.
Naravno da nema besplatnih novaca, to je bjelodano, i o tome nema smisla raspravljati.
Što se tiće ovih koji odustaju, imam susjeda od 70 i kusur godina koji se prijavljuje na svaki mogući natječaj ili dodjelu sredstava, a najjaći je gazda u okolici, i sve bi nas mogao zatrpati parama...
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Da...mislim da ovaj susjed nema potpru djece,
ne znam kako je bilo kad je aplicira, ali koliko dam skuzio,
sada su mu rekli da mora smanjivat jer oni se ne namjeravaju time bavit!
Sad je li on to prije mogao znat i ocekivat...?

Sta se tice ovih drugih stvar, mislim da je 1.najgori pristup- lako cemo, a 2.najgori- to je neizvedivo
 

Klaun

Novi član
Tu od
23 Stu 2017
Poruka
19
Cirkusant podjebava...sve natječaje koji su aktualni, zatvoreni ili u najavi(podložni promjenama) možete vidjeti ovdje: http://ruralnirazvoj.hr/plan-objave-natjecaja/

:icon_axe: Ja sam pitao da li se sutra (15.12 otvara natječaj). Ako nisi vidio bio je upitnik. Ako piše plan objave natječaja u najavi za 15.12. može biti objavljen isti dan, drugi dan ili za godinu dana. Nakon poziva ministarstvu rečeno je da moraju odraditi žalbene postupke,a tek nakon toga ide natječaj i da se nezna kad bude objavljen. A meni se sve čini da će to biti u siječnju. :(handshake):
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Znam neke sto su prosli na 6.3 uzeli prvu ratu, pa nisu znali od kuda im novac za drugu. Pa su uzimali polovne strojeve, muljali s racunima. Kako ce biti poslje ne znam.
Vjerovatno ce biti sve ok, kome je u interesu svaku dlaku gledat, pogotovo kad je u fokusu povlacenje sto vise eu novca.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Piše i mogu tražiti povratak novca , za umjetno stvorene uvjete.
Bilo je to Slovencima mislim da su oni vraćali novce jer nije bilo u redu.
A biće i kod nas jer se samo mulja mulja ..
NIš pametno a šteta dobro bi došli .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
100 milijuna.
Tj 200 korisnika a sada 350.

Dobro je, skoro duplo!

Matija- moj nije... Vjerojatno otvaraju zahtjeve po datumu predaje, ja sam na samom kraju...
 
Na vrh