• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,910
Ja se samo čudim ako je ovo za junice stvarno tak da je sa 1.10 bio završen natječaj a lova je sjela prošli tjedan..to je hvale vrijedno što se realizacije tiče...
 

ibjonda

Član
Tu od
4 Ožu 2017
Poruka
45
Kada očekujete rang listu za mjeru 6.3.?
Kako to da se još ništa ne zna za mjeru 6.1.? Nije li već 6 mjeseci prošlo od zatvaranja natječaja?
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Kada očekujete rang listu za mjeru 6.3.?
Kako to da se još ništa ne zna za mjeru 6.1.? Nije li već 6 mjeseci prošlo od zatvaranja natječaja?

6.2. je zatvorena još prije 6.1. i to nekih mjesec dana pa isto još ni blizu
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,417
Za prošlu odluku u mjeri 6.1. se čekalo godinu dana, a do isplate prve rate je još proteklo 6 mjeseci.

Nije toliki problem ni čekati ali da bar kažu kada će biti i da se drže toga, a ne ovako. I još da se po medijima govori kako nema zainteresiranih za novce. :icon_butt:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,910
Najbolje je što mediji VRIŠTE "isplaćeno 350 milijuna kuna" za mjeru X.X sa datumom 15.10 npr,a love dan danas nema na računima...to je problem!!!!!!!
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Opet ne može sve preko noći biti , također sam korisnik mjere 6.1.1 od prošlog natječaja , trenutno sam u fazi završetka tj. podnošenja zahtjeva za isplatu 3. rate .
Također sam i korisnik mjere 4.1.2. ,4.- tog natječaja , tu sam u provedbi . tj. u nabavi mehanizacije i gradnja lagune.
Godina jako brzo prođe tako da je i to brzo došlo , jest da smo čekali malo poduže , al sve je to normalno , nije samo kod nas tako.
I ne morate zauzimat za ozbiljno što oni kažu da budu rješili, nek je samo pozitivno.
 

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Zna li netko kada će biti rezultati za mjeru 6.3 za 2018. godinu? Natječaj je zatvoren 13.13.2018.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Za 6.1 je natjecaj zatvoren 13.6.2018. i nema još nista, pa eto da imas za usporedbu.
 

new1234

Član
Tu od
22 Tra 2014
Poruka
72
Zanimam me koliko prode od zahjeva za potporu u agrometu(projekt odobren od strane laga) do prve rate, podmjera 6.3.1
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
419
Od sklapanja ugovora i podnošenja zahtjeva za isplatu predujma rok bi trebao biti 2mj
 

LazioSS

Novi član
Tu od
25 Lis 2018
Poruka
2
Lijep pozdrav,
Zanima me dal netko zna kad bi okvirno mogla biti isplata sredstava za mjeru 6.2.1 te dal se smije kreut sa samom izgradnjom prije isplate sredstava,pošto se svaka aktivnost mora prikazat preko računa?
Zanima me dal si npr ja mogu postavit pločice i iznivelirat podove pošto sam keramičar,ili baš mora sve ić preko računa?
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Mislim da možeš krenuti sa radom prije isplate samo svi troškovi koji su navedeni u Poslovnom planu moraju biti plaćeni preko računa.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,910
Moraš imati ugovor ukoliko nemaš račun.
Piše u ugovoru 2 mjeseca do isplate,ali kako to ne ovisi o LAGu,već o agenciji za plaćanja,rastegne se to...
 

Najnoviji postovi

Na vrh