• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Ajd ti prvo guglaj osnovne stvari kao što su pravilnici i natječaji pa kada to sve pročitaš, sve će ti biti puno jasnije.
 

Klaun

Novi član
Tu od
23 Stu 2017
Poruka
19
Ekipa vi koji ste se prijavili na mjeru 6.3.1. da li ste dobili mail za potvrditi na agronetu? Kada se to dobije?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Samo ti u agronetu promijeni status u "Podnesen" nakon sto zaprime.prijavu...

Trebala bi izaci i ranglista ali naravno ko inace, ne drze se vlastitih pravila.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

benk007

Član
Tu od
21 Svi 2018
Poruka
55
Čitao sam ja o tome nešto,mislio sam da je to samo za nac manjine u hr pa slučajno negdi pročitao da mogu svi koji žive na takvim područjima da se prijave,pa opet naišao da vrijednost opg nesmije prijeći 4000 eura,pa eto samo htio upitati ko je bolje s time upoznat
 

Inter

Član
Tu od
7 Stu 2018
Poruka
77
Mogli su svi koji žive na tim područjima i imaju ekonomsku vrijednost manju od 3.999 EUR, međutim - to je završen natječaj, imaš i rang listu na stranicama ministarstva poljoprivrede.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
Ja ne vidim nigdje privremenu rang listu sa zadnjeg natječaja mjere 6.3.1, nema niti informacija koliko je prijavljeno na navedeni natječaj.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Valjda će biti uskoro, nadamo se do Uskrsa.
Ako ne do Bozica, bitno da je do blagdana nema veze kojeg... Jebena katastrofa su... Znaci nakon predaje zahtjeva agronet sam izracuna rang listu, treba je samo prebaciti u excel i objaviti... Al tesko je, juzina brale, blagdani, ***** palci

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kad dođe dobro dođe.
Sad je rasulo poslije nove godine .
Niko ništa ne radi neznaju ništa to je tako.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Al sta imaju znat... Imaju otvorene natjecaje, lijepo napravi rang listu, izbaci je, kreni s administrativnom kontrolom... Sta imaju tu ne znat..
Ja sam poslao email prije tocno mjesec dana, nitko ni slucajno da odgovori... Da se tako ponasam kod svog poslodavca(privatnika) dobio bi otkaz za dva danq... Al eto tu sisemo drzavnu sisu pa je ok

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Briga njih ja isao malo u agenciju nebitno koju .
Pitam ih malo pojma oni nemaju a rade za ruralni razvoj.
Isprintali mi vodič i to je to.
Niš neznaju reći o uvjetima i ostalom.
Što reći još mi savjetuje da odradim sam .
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Al sta imaju znat... Imaju otvorene natjecaje, lijepo napravi rang listu, izbaci je, kreni s administrativnom kontrolom... Sta imaju tu ne znat..
Ja sam poslao email prije tocno mjesec dana, nitko ni slucajno da odgovori... Da se tako ponasam kod svog poslodavca(privatnika) dobio bi otkaz za dva danq... Al eto tu sisemo drzavnu sisu pa je ok

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Kad njima šalješ mail moraš biti ko Forest Gump......svaki dan ponovo im proslijedi mail, ako ti je usput i dva puta dnevno....najvjerojatnije će odgovoriti za 4-5 dana kad shvate da ne misliš odustati
 

markecc

Novi član
Tu od
10 Srp 2018
Poruka
16
Evo ovako možda mali i bedasto pitanje ali da potvrdim svoju pretpostavku. Pošto trenutno nema otvorenog natječaja, a ove EU mjere do sad nisam proučavao idem detaljno sve istražiti.

Konkretno me interesira za mjeru 6.3.1, OPG je mali ali nije u sustavu PDV-a što znači da se kao takav ne može aplicirati na spomenutu mjeru?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Evo ovako možda mali i bedasto pitanje ali da potvrdim svoju pretpostavku. Pošto trenutno nema otvorenog natječaja, a ove EU mjere do sad nisam proučavao idem detaljno sve istražiti.

Konkretno me interesira za mjeru 6.3.1, OPG je mali ali nije u sustavu PDV-a što znači da se kao takav ne može aplicirati na spomenutu mjeru?
Moze... Bitno da je ekonomska velicina opg-a izmedju 2000 i 8000 eur

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 

markecc

Novi član
Tu od
10 Srp 2018
Poruka
16
Onda se kupi mehanizacija na ime OPG-a samo je razlika u tome da si nemreš vrnuti PDV na kraju nego se kupuje kao privatna osoba, recimo?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,872
Opg koji nije u sustavu pdva nema s tim pdvom ništa..ionako ako kupuješ od fizičke osobe cijena je bez pdva jer ako navede pdv mora ga i platiti..ako nisi u pdvu nemaš si što ni vratiti jer eto fizička si osoba koja nije u sustavu pdva..
Ako si u pdvu,u poslovnom planu navodiš cijene bez pdva i razliku pdva moraš sam platiti...
 

Najnoviji postovi

Na vrh