• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

benk007

Član
Tu od
21 Svi 2018
Poruka
55
Tri su već bila a dal če biti još koji za mjeru 631 to se još nezna sigurno,ja ga isto čekam pa kako bude,sad će uskoro natjećaj za mjeru 62 al se bojim da je to prevelik zalogaj za mene :)
 

benk007

Član
Tu od
21 Svi 2018
Poruka
55
Ja zvao u agenciju pa rekli da je za tu mjeru sav novac potrošen pa ako uspiju namaknuti novac od neke druge mjere di je slab interes,nisam neki poznavatelj svega toga samo pišem što su mi rekli
 

splenkov

Član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
46
Podnio sam zahtjev za 2. Ratu za mjeru 6.3 i to 23. 11. 2018. Jos mi se nitko nije javio pa me zanima koliko se inace ceka.
Hvala
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Nekoliko mjeseci...5,6 vjerovatno...a neće ti se nitko ni javiti,izaći će lista i dobit ćeš mail o kreiranom aktu kojeg vidiš u agronetu...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Prije te odluke ćeš imati kontrolu koja će svu papirologiju pročešljati i pregled uživo,slikanje itd.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Što vama to točno predstavlja da li su krenuli?
Teoretski krenuli su sa obradama od dana završetka natječaja..
A sad sve ovisi da li ima 2000 ili 5000 prijava što se rang liste tiče.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Pozdrav svima! Ima li kakvih informacija dali je krenula obrada zahtjeva za 6.3.1.
Krenuli su sigurno, a kad ce dovrsit je pitanje.
Netko je tu napisao da je bilo vise od 6000 prijava. Prema natjecaju trebali su vec izdati rang listu prije administrativne kontrole a nakon zaprimanja svih zahtjeva, ali ni od toga nista...

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Malo su se usporili...i na drugim mjerama, nesto se valja iza brda...
Nadam se da rr nece 'ciknuti' prije 2020...bila bi steta
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Broj u agenciji za informacije uvezi isplata i informacija o zahtjevu mjera 6.

01-6002-792
 

splenkov

Član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
46
Evo danas me zvali iz agencije, kontrola za 2. Ratu mjere 6.3 stize 5. 2. Osim svih papira koje sam znao da ce gledat, moram ic na banku da mi ispisu sve uplate i isplate od datuma predavanja zahtjeva za poticaj.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Koliko si dugo čekao na poziv nakon zahtjeva za isplatu druge rate?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Što ako si kešom platio nešto,kako će izvodom sa računa to vidjeti?
 

splenkov

Član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
46
Ja sam sve kupio gotovinom, pretpostavljam da gledaju izvode radi poreza? Ne znam, vidit cemo u utorak
 

Najnoviji postovi

Na vrh