• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Tko ima keš mora si ga uplatiti na račun u vidu pozajmice i obaviti kupnju preko računa inače se smatra da je riječ o malverzaciji.Kolega je kupio privatnu zemlju,uplatio si novac na račun,platio vlasniku na račun,priložio kuporodajni i sve čisto.
 

Inter

Član
Tu od
7 Stu 2018
Poruka
77
Izvode traže kako bi vidjeli da nije bilo "dvostrukog financiranja", npr. da za isti projekt (račun) nisi dobio potporu i od općine ili županije. Dopušteno je u M 6.3 plaćati račune ili ugovore gotovinom, bez traga uplate.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Meni je isto rečeno da može gotovinom a nije nigdje striktno navedeno isključivo preko računa..no naišao sam na ljude koji jednostavno ne žele uplatu na račun kao da ih se ne zaje*e...neki su u blokadi i uplata im ne odgovara,a ono najvažnije kad dodješ s kešom,spuštaju i cijenu...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da ali ovo mora na račun jer onda ti moreš reći da si platio 10 tisuća a dao si 8000.
Zato to i ide tako.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Velim rečeno mi je da može i gotovina...a nigdje ne piše da se plaćanje vrši isključivo preko računa..molio bih bez pretpostavki šta bi bilo kad bi bilo već konkretno nek se napiše..vidjet ćemo što će kontrola kolegi reći..

Ps.ako oću kenjat dogovorim se sa prodavačem da mu uplatim onoliko koliko treba a ostatak mi vrati na ruke pa zadovoljimo papire...mislim ako već hoćemo toplu vodu izmišljati.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da ali moraš imat na umu da oni mogu tražit povrat novca sad sam zaboravio koji je rok.
Ja bi za sebe preko računa platio velik iznos pa neka se slikaju.
Ili ovjeriti da je toliko plaćeno da imaš dokaz
 

splenkov

Član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
46
Zvao me kontrolor opet da potvrdi termin za sutra.
Kaze da je jako bitno da je ulaganje propisno oznaceno.
A meni jos nisu stigle table i naljepnice!
E sad kaze nema veze, kad stignu sam ces poslikat i poslat mi. Kaze da je bitno da je uradeno sve sta je u poslovnom planu. I da imam na uvid izvod iz banke od pocetka natjecaja za mjeru 6.3
Kontrola mi je sutra u 11 pa javim tocno sta je bilo.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
molim inf. dali se na zahtjevu za poticaj mogu kombinirati mjere 10 1 15 i 10 1 16 u trajnom nasaduiz iaks mjera ruralnog razvoja znaci da dobijem i jedno i drugo
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
10.1.6 se nemože kombinirati niti s jednom,a 10.1.5 ide sa 10.1.10 i 10.1.11,isto tako 10.1.5 možeš kombinirati s 11.1 i 11.2(trajni travnjaci)
 

splenkov

Član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
46
Bila mi je kontrola za mjeru 6.3, imao sam sve osim naljepnica, kad stignu moram poljepit i slikat pa mu poslat.

Od papira gleda samo izvod iz banke, provjerava se da nisam za istu stvar dobio pare od grada ili zupanije. I to je to.
On samo provjerava jeste li ispunili poslovni plan.

I ne treba se placat preko racuna, moze se , ko sta sam ja i napravio, sve placat gotovinom.

Kaze isplata 2. rate otprilike za 2 do 4 tjedna
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Danas stigla pozivnica za potpisivanje Ugovora o financiranju 6.2.1. za ponedjeljak u OS !!! Napokon.
 

Tomasch

Novi član
Tu od
9 Sij 2017
Poruka
7
Kratka informacija za mjeru 10.1.15, kako sam ovih dana na edukaciji u savjetodavnoj službi vezano za tu mjeru, rečeno nam je da je moguća prijava na samo jednu mjeru, odnosno nemože i 10.1.16, Iako je logika na strani korištenja obje mjere, ali eto.
 

cyprus

Novi član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
7
Danas stigla pozivnica za potpisivanje Ugovora o financiranju 6.2.1. za ponedjeljak u OS !!! Napokon.
Pozdrav Slider,
jeli pozivnica dolazi poštom ili emailom?
...razbijen mi poštanski sandučić da nešto ne propustim.
TNX, lp
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Pozdrav Slider,
jeli pozivnica dolazi poštom ili emailom?
...razbijen mi poštanski sandučić da nešto ne propustim.
TNX, lp
Pozivnica je došla na mail...treba do sutra u 12h potvrditi dolazak.
 

soky17

Novi član
Tu od
6 Velj 2019
Poruka
9
Pozdrav.. imam mozda kakvih saznanja vezano za rezultate, mjera 6.3.1.?
((bodovanje, prag prolaznosti, rezultati(kad se mogu ocekivat).. itd.))
Hvala
 

nenad.k

Novi član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
15
Meni piše da je zahtjev u obradi( mjera 6.3.1), znači da su počeli rješavati.., imam max broj bodova- 100.
 

Najnoviji postovi

Na vrh