• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
I meni došao mail. Ja sam 4300. po redu, imam 73 boda. Ajd i vi ostali napišite koliko bodova imate. Čini mi se da 1 bod nosi po 200-300 mjesta na listi. Jel ima netko saznanja iz prijašnjih natječaja koliko se mijenjala ljestvica nakon prvotne objave?
 

Tinnnaa

Novi član
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
19
Ja imam 77 bodova, 3074 na listi, na samom sam kraju pa se nadam da će biti nekih promjena.
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
72 boda 4616 na listi , a datum podnošenja zahtjeva je bio 03.10.2018.
 

Agram NZG

Novi član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
23
Pozdrav svima, evo pratim forum dugo al se tek sad registriro. Imam mali OPG u okolici Zagreba, bavimo se proizvodnjom povrća.
2566, 79 bodova, 05.11. predan zahtjev
Igre točka,zarez tek počinju, sad kad počnu odbijat bodove, rezat prihvatljiva ulaganja....
 

ibjonda

Član
Tu od
4 Ožu 2017
Poruka
44
Pozdrav svima, evo pratim forum dugo al se tek sad registriro. Imam mali OPG u okolici Zagreba, bavimo se proizvodnjom povrća.
2566, 79 bodova, 05.11. predan zahtjev
Igre točka,zarez tek počinju, sad kad počnu odbijat bodove, rezat prihvatljiva ulaganja....
Zašto to misliš?
 

Agram NZG

Novi član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
23
Ovo je lista na temelju bodova što smo si sami dodijeli u agronetu. Sad ide administrativna provjera, a masa ljudi je sama radila zahtjev tak da očekujem puno korigiranja. Ako ne na samim bodovima, onda na prihvatljivim ulaganjima, jer njihova logika i objašnjenja često nemaju vezu sa zdravim razumom. Npr, ako je netko pisao recimo traktor za 40000 kn, oni procijene da taj traktor možeš naći jeftinije, smanje iznos. I nađi se ispod 15000 eura, ispadaš iz igre. Navodno je na tu foru puno ljudi ostalo bez poticaja na prijašnjim natječajima.
 

szabo

Novi član
Tu od
8 Velj 2019
Poruka
12
Ja imam 100 bodova i 1 na listi predao zahtjev prvi
? ja sam počeo pisati oko 12:00, ali je tad krivi iznos bio na potpori u sustavu pa sam morao ponoviti i završio tek oko 15h
 

Najnoviji postovi

Na vrh