• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

new1234

Član
Tu od
22 Tra 2014
Poruka
72
To su odluke od 31.3.2017 di ima novije?
 

Prilozi

  • Screenshot_20170401-185719.jpg
    Screenshot_20170401-185719.jpg
    19.2 KB · Pregleda: 104

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Gledam i vidim ista imena i prezimena koja sam već vidio....tak da ono..dobar pokušaj :D
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam predao zadnji dan,ako je velika navala,svaka sekunda se gleda,pa smatram da sam već izvisio... :)
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Pa dobro i nije tako strašno, "svaki" četvrti prolazi. Ostali neka odu na sezonu ili u inozemstvo na rad.
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
ako opet bude išlo po političkoj prednosti opet ćemo mi smrtnici dugo čekati na nekakve prolaske na fondovima
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Pa dobro i nije tako strašno, "svaki" četvrti prolazi. Ostali neka odu na sezonu ili u inozemstvo na rad.

Kako to misliš "ostali neka odu u inozemstvo..."?Pa ako nekome ovisi egzistencija o ovim fondovima onda je taj u banani.Ti fondovi mogu biti samo dodatni poticaj za proširenje a ne nešto što bude spasilo poljoprivredno gospodarstvo.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Istina. I ovako i onako moraš sam prvo isfinancirati jedan dio,znam ih dosta koji su se prijavili bez kinte u džepu.
Ali ipak će tu konzultanti pobrati vrhnje na kraju,a i ispada da je količina love koja je na raspolaganju samo sića.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Kako to misliš "ostali neka odu u inozemstvo..."?Pa ako nekome ovisi egzistencija o ovim fondovima onda je taj u banani.Ti fondovi mogu biti samo dodatni poticaj za proširenje a ne nešto što bude spasilo poljoprivredno gospodarstvo.

Ja sam tako razlučio sa sobom, ne pada mi na pamet tu dangubiti ako država nema sluha za ono što se događa i za one što žele raditi, a mislim da ima dosta takvih.

Kako će tko isfinancirati to je njegovo, mislim da je puno bitnije da se ulaže u nešto što će vratiti uloženo i da osoba to dobro radi.
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
slažem se sa samkom, i ja sam takve odluke, ako nema ništa od fondova ove godine, pre dugo mi je čekati "možda prođete iduće godine" , ili sad ili pa pa
god.dana u njemačkoj i zaradiću to što ti oni kao daju , tako da ...
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
Kako to misliš "ostali neka odu u inozemstvo..."?Pa ako nekome ovisi egzistencija o ovim fondovima onda je taj u banani.Ti fondovi mogu biti samo dodatni poticaj za proširenje a ne nešto što bude spasilo poljoprivredno gospodarstvo.

nije egzitencija u pitanju, svejedno su to samo kozmetičke mjere, vozićeš malo bolji traktor, nego se radi o tome da će spašavati todija, koji se nagutao kredita i sve stavio u svoje džepove,
a tebe koji hoćeš da radiš hebavaće te dok ti uši ne pocrvene,
ne da nemaju sluha , nego su totalno gluhi i slijepi, ili je to možda i nekome cilj da se ljudi pokupe i odu
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nije baš kozmetika u pitanju ako ti netko da 50 kila eura. Meni je to puno novca,kome je malo,njemu onda valjda ni ne treba.
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
šta će se promijenit na tržištu i otkupu polj. proizvoda i da daju svakom OPG-u i po 100.000 eura
NIŠTA, sve ostaje po starom

samo trgovci i proizvođači polj. mehanizacije profitiraju, a da imaju normalne cijene svoje mehanizacije mogli bi je mi kupiti i bez rano raznih "potpora"
i naravno da nama plate proizvode kako i koliko treba
 
Na vrh