• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Zelis nekoga ogovarati tko je dobio 7 milijuna a ulaze 16? Idi bavi se samim sobom. Samo ces svojim radom uspjeti.

Što će taj uložiti, a ni gaće nema?
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Zelis nekoga ogovarati tko je dobio 7 milijuna a ulaze 16? Idi bavi se samim sobom. Samo ces svojim radom uspjeti.

Jako ulaganje, a to što je ostao dužan Hr šumama 15 mil trebamo otpisati...
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Do NG ide samo 4.1. neprioritetni sektori, ovo ostalo stoji u najavi dok ne rasčiste stare natječaje.
Da ali prije je bio
plan sa točnim datumima a sad samo pise u najavi
 

MINI

Član
Tu od
20 Pro 2010
Poruka
53
Misim da ako im nije dovoljno 7 mjeseci za obradu tih 4800 zahtijeva za potporu bollje da onda više niti ne raspisuju natječaje na 6.3.
Kaže moj konzultant "dajmo ministru još malo vremena"!
Ne znam da li netko od forumaša zna, ali ima li u ovoj državi išta što je odrađeno na vrijeme, milsiim pri tom na razumne vremenske rokove i pošteno da se nisu povlačili neki "repovi" za tim....
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
Kak ne...ima i toga...Dali ti je ikad kasnio ček za struju,vodu,plin,porez..Uvijek na vrijeme i u razumnom roku.
 

MINI

Član
Tu od
20 Pro 2010
Poruka
53
Kak ne...ima i toga...Dali ti je ikad kasnio ček za struju,vodu,plin,porez..Uvijek na vrijeme i u razumnom roku.


U potpunosti se slažem, na taj dio "na vrijeme" sam skroz zaboravio!!!
Istina!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Meni je porezno rjesenje za kucu stiglu u roku 5 radnih dana. Ne brinite, rade oni sto trebaju...
 

Josa

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
78
Počelo se pisati da su počele odluke stizati ali više nitko ništa ne spominje,jesu li krenuli sa odlukama ili ne-za mlade i male od početka godine?!
 

Najnoviji postovi

Na vrh