• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
Upravo tak, stoga bolje da članovi foruma, vide naš post, da nekog ne strefi srčani...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Ista stvar i kod mene..ali do 2020 se valjda i mi koji nismo prošli budemo "ogrebali" za prolaz:)
 

krle8520

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
39
Da li ovdje ima neko ko je prošao iz zagorja? Ako ima neka mi se javi porukom zbog odabira konzultanta jer sam čuo da su neki konzultanti znali zaribati projekt.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
Krle..neznam kak bi kozultant za mjeru 6.3.1 nogao zaribat projekat. Ja sam ga sam radio, i nemožeš na nečem dobiti bodove čega nemaš. A bodove si lako sam izračunaš.
 

krle8520

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
39
Neznam ni ja. Kad bi trebale biti vidljive promjene natječaja? Ili barem bodovanja? Ja po ovom bodovanju imam 30 bodova.
 

krle8520

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
39
Usput da li netko zna vezano za bodovanje statusa nezaposlenosti. Da li osoba koja je bila neprekinuto zaposlena 3 godine ili više nakon odobrenog natječaja mora biti zaposlena na svom opg-u i da li mora biti osigurana po statusu opg-a ili se ta osoba može kasnije zaposliti u nekoj firmi i biti tamo osigurana?
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
evo danas mi kolega rekao da je prošao na 6,3 imao je 38 bodova
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
KRLE sve što je bilo navevdeno na natječaju,mora tako i ostati.Ako si dobio bodove zbog nezaposlenosti onda moraš i dalje biti prijavit na svomopg i raditi,jer inače ako se zaposliš znači da gubiš te bodove i mogu ti reći da vratiš novce.Kkao ti to nije rekao taj u savjetodavnoj.
 

krle8520

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
39
Meni je ženska u savjetodavnoj rekla da ja nemoram raditi na opg-u,dok mi danas konzultant veli da moram biti osiguran po poljoprivrednoj osnovi. Kad će se znati izmjene natječaja?
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Pa to ti je to.MOraš raditi na poljoprivredi ako misliš biti osguran na osnovu poljoprivrede,to znači opet opg,
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Da li netko zna kolimo je mjesecno porez ako prijedhes onih 80 i nesto tisuca kn poticaja?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Da li netko zna kolimo je mjesecno porez ako prijedhes onih 80 i nesto tisuca kn poticaja?
,Najbolje ti to samo ostavi kako je,jer se stalno mijenjaju pravila i prag za ulaz u sustav.Pošto je to sve zavrzlama,ostavi si mir ako ide.
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Ma ja pitam zato jer do sad sam imala 36000 kn poticaja. I sad kad dobijem ovo iz ruralnog razvoja prvu ratu to mi prolazi prag a ne znam kako ovi racunaju to. Ne znam ni sama sad
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
KRLE sve što je bilo navevdeno na natječaju,mora tako i ostati.Ako si dobio bodove zbog nezaposlenosti onda moraš i dalje biti prijavit na svomopg i raditi,jer inače ako se zaposliš znači da gubiš te bodove i mogu ti reći da vratiš novce.Kkao ti to nije rekao taj u savjetodavnoj.

tu i je glavni što ovih natječaja, moraš se prijaviti preko svog opg-a
a i tko prolazi na natječauj, barem za mjeru 6,1 a bio je zaposlen, bez obira na bodove , do ispunjenja uvjeta natječaja mora dati otkaz u firmi i prijaviti se na svoj opg
 

Cuky098

Član
Tu od
24 Lis 2016
Poruka
31
Ma ja pitam zato jer do sad sam imala 36000 kn poticaja. I sad kad dobijem ovo iz ruralnog razvoja prvu ratu to mi prolazi prag a ne znam kako ovi racunaju to. Ne znam ni sama sad
Koliko se sjecam ako pređes granicu onda ide paušalno oporezivanje,nekih 1000 kn godišnje,bar je tako bilo u 3.mj kad sam provjeravao za mjeru 6.1
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Sad mene zanima ako je moj opg procjenit npr.4000e vrijednosti i ja sam kao zaposlen na svom opg i plaćam si obaveze 600 kn mjesečno,zanima me hoću li te obaveze morati plaćati po 1000i neku kunu,ako moj opg je iznad 3000e.Da li zna netko? tiče se ovog novog zakona što treba biti u saboru na čitanju
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
To nitko ne zna dok se zakon ne donese...ovo su sve nagađanja, biti će ovo ili ono
 

Najnoviji postovi

Na vrh