• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
a u kolicina => 160m2... Mogao sam kolicina staviti 1 :/

To si dobro napisa jer je u uputama tako pisalo i ta površina služi da se dokaže prihvatljivost iznosa za tu aktivnost (koeficijent iz priloga 6 * površina)

To ti je točno i dobro jer je aktivnost "izgradnja objekta" i tu aktivnost ćeš provest. A ako bude manja ili veća kvadratura to je prihvatljivo dok god ti je iznos aktivnosti u skladu s tim koeficijentom iz priloga 6 :)
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Evo novo..
d30de0e5064e4ad5a4850a53205af88f.jpg


Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 

kombajn

Novi član
Tu od
9 Lis 2013
Poruka
18
Pozdrav, za one koji imaju iskustvo sa mjerom 6.3. -da li je prihvatljiv projekt ako je ukupni iznos projekta veći od 15.000 eura ? Ukoliko je prihvatljiv, a financiranje je iz vlastitih sredstava, da li traže kao dokaz o vlastitim sredstvima npr. izvadak sa žiroračuna ili pozajmica ili nešto drugo?
 

kombajn

Novi član
Tu od
9 Lis 2013
Poruka
18
Ok, hvala, a ako je financiranje iz vlastitih sredstava, da li traže neki dokaz da postoje ta vlastita sredstva, npr. izvadak sa žiroračuna ili nekakva potvrda od banke da su ti novci na žiroračunu ili ugovor o pozajmici ili tako nešto?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Ne nitko ne pita odakle ti sredstva bitno je samo izvršenje onoga što si naveo u planu i dokazi plaćanja za izvršeno
 

Klaun

Novi član
Tu od
23 Stu 2017
Poruka
19
Kakva je situacija ako ja u plan navedem kupnju traktora za 15k € i dogodi mi se situacija da navedeni traktor nađem za 13k €?? Da li ja mogu za ostatak novaca kupiti neki priključak pa im priložim račun ili na neki drugi nacin?
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Ne.

Nekako mi se čini da svaki moj post isto pišem :icon_rolleyes:

Dva su uvjeta:
1. Moras provest sve prijavljene aktivnosti
2. Sve aktivnosti moraju bit iznad 15.000 eura

ako nisi prijavija prikljucak, to ti nije aktivnosti
ako je traktor jedina aktivnost onda on mora bit iznad 15.000 eura
ako imas jos neku aktivnost npr sadnice onda traktor moze bit 13.000 eura ali sadnice podignes za 2.000 eura

ne moze jednostavije :)


P.S. Ima li netko info koliko je prijava za 6.2. na kraju bilo?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Ja ne kužim vas ljude.
Lijepo nemoj sam sebi opalit šamar prilikom pisanja projekta i bit će ti život lakši.
U projektu navedene iznose koje napišete su minimalni i onda si nemoj maximalni iznos navesti na jednu stvar..
Druga stvar ako napišeš 15k eura traktor a nadješ ga za 13k eura onda napišeš sa trgovcem 15k eura i bok.nemojte komplicirat.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Da li netko zna kada bi trebali biti rezultati za 6.2.1, tj da li je netko dobio u agronetu promjenu statusa ili zahtjev za dopunu dokumentacije i sl... Bilo je receno 90 dana od zatvaranja natjecaja da bi trebali biti rezultati
 

Ivo3854

Član
Tu od
5 Pro 2017
Poruka
51
Dobio Informaciju o poziciji na rang listi, biljna proizvodnja - ratarstvo, prošlo 210, ja 538 na rang listi :icon_toilet:
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Da li netko zna kada bi trebali biti rezultati za 6.2.1, tj da li je netko dobio u agronetu promjenu statusa ili zahtjev za dopunu dokumentacije i sl... Bilo je receno 90 dana od zatvaranja natjecaja da bi trebali biti rezultati

Ih pa još nisu isplaćene ni prve rate za mjeru 6.1.1. započetu 2016. Pa nisu oni tako brzi, treba njima par godina da to možda riješe.
 
Na vrh