• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Uvijek je dobro informirati se na vise strana.
Samo ova mjera ide prvi put zato postoje
neke nedorecenosti.
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Razumijem ,pokrenuti neku aktivnost iz pos. plana.No s obzirom da bi bili logicno da krenemo s gradnjom a ne s aparatima
zato sam pitala tu na forumu .
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,973
Sve što navedeš u poslovnom planu se gleda kao aktivnost.
Ako ste naveli kupnju papirnatih ubrusa,kupiš ubruse i to se smatra kao početak aktivnosti.
Nemora najskuplja stavka iz poslovnog plana biti aktivnost...
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
232
Mo
Danas je stiglo pojašnjenje inicijalnih rang lista.
Mora da su opasne mucke u pitanju kad je stiglo ovakvo pojasnjenje... Vjer oko prijave eko proizvodnje u projektima
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,451
Ma kako je krenulo s ovim mjerama operacije 6. Još će biti da će ministar objaviti da će svi iz mjere 6.3.1 proći,..
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,451
A kako bi trebalo nekako nježno i samilosno, daj ljudi prihvatimo SUROVU STVARNOST pola će nas otpasti i to je to ja ti on ili netko četvrti zar je prvi put da mi u životu nešto odbiju a ti ujedno kažeš da si prošla za neku drugu mjeru i malo sad triba još i ovu, a mi koji nismo još ništa dobili mučimo i čekamo i BIT ĆE ŠTO BUDE, nije da ja ne želim da ti odbiju ili nekom drugom a naj manje meni, jr evo meni je jučer stao traktor osnovno sredstvo za rad u poljoprivredi, a tebi treba za opremanje apartmana i sad usporedi moj i tvoj problem a sredstva su namijenjena za poljoprivredu i ruralni razvoj a turizam je nešto urbano koliko ja znam. HVALA!!
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Dragi Viduka mislim da si me krivo shvatio.
Kažem za agenciju da je oštro napisala objašnjenje s podebljanim rečenicama .A sto se tiće prolaska na natječajima ja bi voljela kad bi svi prošli koji se jave.
Lp.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,451
Normalno da će oštro nego kako, ljudi ih opsjedaju pozivima? KAD ĆE? OĆELI? NA KOJOJ SAM TRENUTNO POZICIJI? i slično,
 
Na vrh