• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,855
Nebitno..može sve za zemlju,nema ograničenja,samo je pitanje kako bi poslovni plan izgledao da samo zemlju kupuješ(da li je to njima prihvatljivo).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Mislil sam koliko % iznosa cijene zemlje vraćaju. Nebi NIKAJ drugo.
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Zna li netko provjereno da li se mjera 6.2.1 može financirati linijom kredita HBOR-Ruralni razvoj,ribarstvo i vinska omotnica?Pošto se ne može putem Hamag-bicro kredita.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
U tražilici nisam našao ništa....

Dali je ko u mjeri 10.1.6 ???

Ima nekih skrivenih, neodrživih troškova?
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Dali netko zna što je sa mjerom 6.3 što je sa inicijalnom listom, dali je moguće još jedno proširenje alokacije za ovu mjeru
 

soky17

Novi član
Tu od
6 Velj 2019
Poruka
9
Mjera 6.3.1.
Jeste li svi dobili inicijalnu informaciju(sa bodovima) na mail koji ste na rang listi ili samo neki? (uglavnom ja nisam dobio)
Po izracunu agencije koja mi je radila projekt imao bih 89bodova(sa eko proizvodnjom).
Pred cca2 tjedna dobio sam info iz apprrr-a da ce rezultati natjecaja biti objavljeni do kraja ovog mjeseca.
 
Posljednje uređivanje:

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
30
Mjera 6.3.1.
Jeste li svi dobili inicijalnu informaciju(sa bodovima) na mail koji ste na rang listi ili samo neki? (uglavnom ja nisam dobio)
Pred cca2 tjedna dobio sam info iz apprrr-a da ce rezultati natjecaja biti objavljeni do kraja ovog mjeseca.

Informaciju s bodovima su dobili svi.
1. Pogledaj da nije slučajno krivo upisan mail u Agronetu ili u projektu.
2. Pogledaj spam folder na mailu
3. Ako ne pomaže niti 1 niti 2, možeš nazvati APPRRR, voljni su reći koji si na listi. Pripremi im ID prijave da lakše mogu naći tvoju prijavu u moru ostalih.

Rezultati natječaja NEMA ŠANSE da budu objavljeni do kraja ožujka, mislim da je čak do kraja travnja preoptimistično. Do sada je obrađeno možda 500tinjak prijava, s time da treba obraditi još 3000 minimalno. Ispod 500-tog, 600-tog mjesta na listi još nitko nije niti u obradi, bojim se da će to nažalost trajati mjesecima.
 

soky17

Novi član
Tu od
6 Velj 2019
Poruka
9
Informaciju s bodovima su dobili svi.
1. Pogledaj da nije slučajno krivo upisan mail u Agronetu ili u projektu.
2. Pogledaj spam folder na mailu
3. Ako ne pomaže niti 1 niti 2, možeš nazvati APPRRR, voljni su reći koji si na listi. Pripremi im ID prijave da lakše mogu naći tvoju prijavu u moru ostalih.

Rezultati natječaja NEMA ŠANSE da budu objavljeni do kraja ožujka, mislim da je čak do kraja travnja preoptimistično. Do sada je obrađeno možda 500tinjak prijava, s time da treba obraditi još 3000 minimalno. Ispod 500-tog, 600-tog mjesta na listi još nitko nije niti u obradi, bojim se da će to nažalost trajati mjesecima.
U agronetu mi status pise: Nije započeto
Poslao sam u agenciju mail sa ID brojem, pa ce valjda odgovorit.
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
30
pa onda vam projekt nije ni poslan ako je status "nije započeto". imate li mogućnosti skinuti zahtjev? povratnicu od APPRRR?
 

soky17

Novi član
Tu od
6 Velj 2019
Poruka
9
Nez, uglavnom iz agencije u kojoj su mi radili projket rekli su da nisu svi dobili info rang liste te da ce promijeniti status predmeta kada dodem na red.
 

car2607

Član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
40
oni koji su dobili od APPRR-a odluku od admin.kontrole da je projekt pozitivno ocjenjen , zna li netko šta sljedi nakon toga ?


da li se čeka nekakva konačna odluka , ugovor, prijedlog za isplatu ili nešto treće...?
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Ja sam 3700 i neki broj imam 74 boda javila mi administratorica koja je radila papire. Rekla mi da ne gubim nadu za prolazak navodno će proširit alokaciju do 4000 OPG-a. Dali netko ima tu informaciju
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
30
Ja sam 3700 i neki broj imam 74 boda javila mi administratorica koja je radila papire. Rekla mi da ne gubim nadu za prolazak navodno će proširit alokaciju do 4000 OPG-a. Dali netko ima tu informaciju
nema povećanja alokacije, ali postoji mogućnost da se lista spusti do vas jer neki projekti nisu dobri, a neki odustanu. sad hoće li se lista spustiti od 3082, do 3700, ne znam, mislim da bi taman mogla biti granica tu negdje.


oni koji su dobili od APPRR-a odluku od admin.kontrole da je projekt pozitivno ocjenjen , zna li netko šta sljedi nakon toga ?


da li se čeka nekakva konačna odluka , ugovor, prijedlog za isplatu ili nešto treće...?
ugovor, pa po zadnjoj izmjeni natječaja odmah isplata bez zahtheva za isplatu
 

Najnoviji postovi

Na vrh