• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Pozdrav,dobili smo pozitivnu odluku za mjeru 6.3.1.
Koliko se otprilike čeka do potpisivanja ugovora??
 

DUŠKO RAPAIĆ

Novi član
Tu od
23 Srp 2019
Poruka
7
Od zadnjeg potpisivanja ugovora mjere 6.3.1 dali je netko dobio uplatu na račun ili su još na godišnjem.
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Prijavili smo 79 bodova i bili na inicijalnoj 2458,no smanjili su nam 2 boda zbog razvijenosti JLS, pa imamo 77 bodova.
Tako da sad neznamo točno mjesto na listi.
No valjda 2 boda ne nose 500 mjesta i nadamo se ugovoru 😁
 

Pauk

Član
Tu od
19 Ožu 2019
Poruka
58
Dali netko zna hoćeli pvećat alokaciju za mjeru 6.3 kao i za 6.1.1 i mjeru 4. Imam 74 boda na inicijalnon sam 3700 i neki
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Kako napreduje 6.3.1 ?
Ovo je gore sad čekati nego ocjenu adm. kontrole?Članovi koji su imali 77 bodova koji ste bili na inicijalnoj listi??
 

Agram NZG

Novi član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
23
Tko će ga znat kako ide. Mi dobili info da samo prošli adm. kontrolu prošli ponedjeljak i da sačekamo odluku. Još nije došla.
 

Agram NZG

Novi član
Tu od
14 Velj 2019
Poruka
23
Da sam prije rekao.... Stigla nam odluka. Evo ljudi, pomakla se rang lista. Moj konzultant pobrkao općine i smanjili nam za deset bodova, priznali nam 69 bodova, tako da, piši kući propalo je. Sretno ostalima.
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Molila bih korisnike mjere 6.2.1 koji nisu u sustavu pdv-a iskustva s bankama partnerima Hbor-a vezano za kredit jer su nas dvije banke odbile financirati bez nekog konkretnog razloga.Tako da sva ona reklamiranja mogu objesiti mačku o rep.A o povoljnim kamatama ništa za nas male 😐
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Zašto ne pokušate preko Hamag bicro-a?, oni imaju kreditne linije baš za mjere ruralnog razvoja
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Onda pokušati ESIF mali zajam, ne znam zašto Vas odbijaju ali sigurno postoji nekakav razlog na kojemu treba inzistirati da kažu koji je...u svakom slučaju sretno!
 

Najnoviji postovi

Na vrh