• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Pozdrav, u poslovnom planu imam navedenu kupnju motokultivatora 10-14 KS. dobio sam jako dobru ponudu za MTK od 9,5 KS. Zanima me ima li šanse da mi odobre kupnju mrvicu slabijeg?
 

bing

Novi član
Tu od
3 Svi 2014
Poruka
24
Kakav račun treba priložiti za potpore male vrijednosti? Može biti za polovne strojeve od privatne osobe samo neka potvrda?
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Kupoprodajni ugovor ovjeren kod javnog bilježnika.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Još nije izašlo ni e-savjetovanje. najprije ide e savjetovanje, pa to traje desetak dana, pa oni obrađuju primjedbe, pa tek onda izlazi natječaj
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Teško, ja sam zvala pred nekih mjesec dana, nije mi htio reći konkretnu info, ali između redova dalo se naslutiti
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Ja sam isto zvao, kao navodno zbog izbora neki natječaji će ići ispred, tako da ništa od prvog kvartala..
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Kako to ide, ja sam prošao 6.3.1, OPG je na meni, od uvjek a sestra je član, sad bih aplicirao 6.1.1,OPG bih ženu bih stavio za nositelja OPG - ea, sad ne znam dali će mi to utjecati na ovo predhodno ostvareno pravo mjere 6.3.1, negdje sam čuo da to može proći. U pravilu agencija bi trebala dati pisani pristanak na to.
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Ne smijete mijenjati nositelja dok niste završili projekt na 6.3.1, to si pazite. poslije možete vi postati član a ona nositelj
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Projekt je završen, druga isplata bila, sve zadovoljno.Sad ide onih pet godina kontrole dali se i to ubraja.
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
ne, ne znam da li ste išli na lag ili državni, ali neovisno o tome u natječaju mora pisati. u državnom piše ovako:Nositelj/odgovorna osoba poljoprivrednog gospodarstva ne može se promijeniti do izvršenja konačne isplate i mora ostati unutar poljoprivrednog gospodarstva najmanje pet (5) godina nakon konačne isplate - tako da nema dileme - nositelj do isplate, poslije član :)
 
Na vrh