• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proizvodnja rajčice

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
778
Imaš u poljoprivrednim trgovinama marmande,saint pierre,novosadski jabučar, volovsko srce itd Sjećam se sorte zagrebački rani,ali mi se nečini da je bio jako značajna sorta. Ako hočeš imati paradajza posij hibridno sjeme ili nabavi već gotove flance od hibridnog sjemena.
 

DUJLABL

Član
Tu od
25 Svi 2015
Poruka
42
dobar dan svima.dobio sam sjeme paradajiza pa me zanima da li ga mogu posijati u kontejnere od 84 rupe,ako to nije najpametnije zamolio bih vas da mi kazete sta da radim.unaprijed hvala i izvinite na smetnji
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
dobar dan svima.dobio sam sjeme paradajiza pa me zanima da li ga mogu posijati u kontejnere od 84 rupe,ako to nije najpametnije zamolio bih vas da mi kazete sta da radim.unaprijed hvala i izvinite na smetnji

Šta se bojiš, bitno je kakve su rupe kada ispikiraš, evo kod mene u 448 rupa kontejner.
 

Prilozi

  • P1000714.jpg
    P1000714.jpg
    82.4 KB · Pregleda: 105

sokol

Član
Tu od
11 Srp 2014
Poruka
87
pozdrav svima,
jel ima tko sjeme Hector f1 za prodati ?U sjemenari su pakiranja od 1000 kom ja bi trebala 150-200 sjemenki ako ima tko ?
hvala unaprijed
 

zvoneiv

Novi član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
22
pozdrav

ima vas dosta tu iskusnih proizvođača,pa da pitam.
zanima me kalkulacija troška sadnje rajčice u plasteniku na 1000 m2?
područje je sjeverna dalmacija
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Kupljeno sve sjeme u Pšeno Os josipovac imaju pakovanja od 50 sjemenki pa na dalje i sve F1 ...a cijene su odlicne ..
Hvala svima na pomoći ..
 

ratar990

Član
Tu od
9 Velj 2016
Poruka
62
Kupljeno sve sjeme u Pšeno Os josipovac imaju pakovanja od 50 sjemenki pa na dalje i sve F1 ...a cijene su odlicne ..
Hvala svima na pomoći ..

Možeš u buduće se javiti i direktno onima od kojih pšeno kupuje malo je jeftinije, zasada znam za Kadmo d.o.o. i Agro matco d.o.o. a i piše ti na svakom pakiranju odakle je nabavljeno pa potražiš na internetu i raspitaš se jer prodaju na malo...
 

seva

Član
Tu od
8 Tra 2010
Poruka
234
Da li je ko od vas sijao mahitos,kakvo je klijanje ? Kod mene katastrofa
 
Posljednje uređivanje:

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
Konačno dugo očekivano sunce ali opet za nekoliko dana kiša.
 

Prilozi

  • CAM01741.jpg
    CAM01741.jpg
    70.9 KB · Pregleda: 165
  • CAM01739.jpg
    CAM01739.jpg
    45.5 KB · Pregleda: 149
  • CAM01740.jpg
    CAM01740.jpg
    43 KB · Pregleda: 148

seva

Član
Tu od
8 Tra 2010
Poruka
234
od 300,niklo je samo 200. nikad nije bilo lošije. svašta. slaba energija klijanja,a sjeme je ok,sve u roku trajanja.
 
Na vrh