• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

proljetni sajam Gudovac 2012

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
poštovani forumaši i cijenjene forumašice,proljetni sajam u Gudovcu održava se od 23-25 ožujka 2012 godine,bilo bi ljepo da se što veči broj forumaša skupi da napravimo jednu milenijsku slikicu,imamo još dovoljno vremena da cijenjeni kolege iz daljih krajeva razrade plan puta ako budu u mogučnosti za dolazak,pozdrav svima:prayer::prayer::drinkers::drinkers:
 
H

Hrvach

Guest
A jooj, neko mora častiti onda za rođendan.. Meni je 20.3, taman da se 5 dana ne treznim :) Jbg, ipak se slavi okruglo.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
mene nema 18.3 rođendan,a 19.3 imendan ipak je financijsi previse,jedino da starem maznem lajt iz podruma i svinjce iz koca.
 
H

Hrvach

Guest
Agria, budemo podjelili trošak, nije problem. Ti donesi svinjče,a ja bum kupil kruh, da baš ne dođem praznih ruku.. Vidim da su se starci dosta trudili, nekak je plodan taj 3mj hahaha. Makar, ja mislim da bi bil red i od kolega da nas počaste.
 
U

uzgajivachpk

Guest
hrvach meni je isto 20.3 rođendan i nadam se da ću doći
 
H

Hrvach

Guest
Dođi da se vidimo i zapijemo ko ljudi. I da ljudi, bez poklona ne dolazite, prihvaćam sve, od vreće umjetnog gnojiva do haube od IMT
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ako bog da ja cu doci,,makar mi je i nezgodno posto su tad u jeku poljoprivredni radovi,,,al probacu bar na pola sata navratiti :weedman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
ja se nadam da dolazim.......:mrgreen:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ako Bog da zdravlja ja dolazim na proljetni , jer jesenski sam propustio zbog trganja ( berbe grožđa) ali ovaj neču
 
B

Bobo

Guest
Mislim da nisam do sad ni jedan omanuo, pa bome necu ni ovaj, ako bude sve po planu ;)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ja svake godine dolazim u prolječe i jesen isključivo zbok pečenih šarana na rašljama a poslje sam tak jako žedan..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja svake godine dolazim u prolječe i jesen isključivo zbok pečenih šarana na rašljama a poslje sam tak jako žedan..
Znači s tobom sam se naguraval u redu:lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Znači s tobom sam se naguraval u redu:lol:

onda u prolječe nema više guranja nego čemo se kulturno počastiti jer kaže jedan zagorac ko pametno pije taj može puno popiti
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Kaj i ti voliš šarane ?

naravno, to se ne propušta. :D ovih mesarija sam se već lagano za sitio, pa je tradicija dok se ide u gudovac da se jede šaran i popije koja.:partyman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh