• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

proljetni sajam Gudovac 2012

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
Ne trazim mu ni ja nista za gorrivo. kad je prvi put dolazio, dosao je skroz do mene pa smo mojim autom isli dalje. Nije Pozega bas blizu, ima se on sta voziti do kuce...

Bolje bi mu pasalo recimo netko iz Sl Broda npr da ga poveze il jos bolje Zupanjski kraj.

Ako nista drugo, opet ce do mene i polako nas dvojica...
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
Ja bi došel po tebe v Ugljevik ak treba,samo da neku rusku kantu dopelam na dvorište pa da šarafimo ko dase.

hrvoje ti idi po savorisa, a ruska vam je krntija u mom dvorištu, pavi šrafajte do mile volje:lol: ja bum samo gemište nosil:partyman:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj bude kakvog okupljanja proljetos?
Ako skupium sponzorske pare ode i ja .
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
google mi kaže da je oko 400 kilometara , stvarno mnogo da idem sam , previše
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Okupljanje forumaša

Štovane kolege forumaši !

Nekoliko forumaša , a među njima i moja malenkost , poziva vas na okupljanje , upoznavanje i druženje forumaša , " proljetni sajam sajmu Gudovac 2012. "

Ok.., i prije je bilo okupljanja i druženja , ali ove godine smo uspijeli osigurati prostor za naše druženje .

Znači nećemo se nalaizti ispred ovog ili onog štanda , nego ćemo imati nekoliko stolova za naše druženje u sklopu jednog od izlagača , tako de će se moći sijesti i normalno porazgovarati , isto tako uspijeli smo osigurati i okrijepu ( piće ) za sve koji dođu , a bit će nešto i za pregristi .

Još jedna posebnost ovog našeg okupljanja , biti će ta , da će na tom našem štandu sva tri dana netko od organizatora biti , tako da će te , bez obzira koji dan došli na sajam , dobrodošli ste na naš štand , moćete upoznati članove organizacijskog odbora , i sve one koji u tom trenutku budu prisutni , i naravno pribilježiti se da ste bili .

Mogu se pohvaliti da smo 99 % stvari riješili i dogovorili , ima još nekih sitnica koje moramo dogovoriti .

Nebi sada više duljio , nego...., konkretno sve podatke ćemo objaviti 15 - 20 dana prije početka sajma .

U ime organizacijskog odbora Žuti
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
e to vam je za svaku pohvalu,
stvaro bi se svi trebali odazvati u što večam broju
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovo je lipo za pročitat,,,i lipo če sigurno bit za vidit.........:supz:
Skidam kapu,,,(kako bi reka grof)lipo je da ste se sijetili,neznam koliko vas je,,,,ali nije ni bitno,,,,nego doč do ideje,koja je dobro zamišljena,i da se svi zajedno okupe na jednom mijestu,,,i razmijene mišljenja.......da se popije pojide,,,i na kraju da bude dobra zejbancija...........:drinkers::drinkers::partyman::p

Krivo če mi bit ako ne budem moga doč,,,,,a kako stvari stoje,,mislim da ču morat ovu feštu propustit..:shock:ali ko zna ,,,možda se i ča promijeni,,,,ali sumnjam.

Bit če to pravi dernek,,,več vidim...:supz:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
I ideja i trud su za svaku pohvalu a na forumasima ostaje da svakako navrate a ne da ih pojede sram pa zaobidju stand. :D
 
H

Hrvach

Guest
Znači ipak je uspio dogovor, svaka čast onome ko se toga sjetio i ko je uspio to složiti. Javljam se za bilo kakvu pomoć ako treba. Jel se može znati ko je sve u organizacijskom odboru, jel su to neki nestranački članovi ili je neko (forumsko) politički opredjeljen:axe::lol::lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Znači ipak je uspio dogovor, svaka čast onome ko se toga sjetio i ko je uspio to složiti. Javljam se za bilo kakvu pomoć ako treba. Jel se može znati ko je sve u organizacijskom odboru, jel su to neki nestranački članovi ili je neko (forumsko) politički opredjeljen:axe::lol::lol:

Nebih htio nikaoga isticati kao inicijator , organizator , sponzora ( bar za sad )
Trebamo još neke stvari definirati , sve će se znati na vrijeme .

Govorim to zbog toga , da nebi došli do nepotrebnih rasprava i komentara , a svjedoci smo da smo ( mi forumaši ) stručnjaci za zakomplicirati stvar , i za napraviti problem tamo gdije ga nema.

Tako da mislim da je najbitnije to... , da smo uspjeli organizirat , a onda poslje ćemo razmjenjivati dojmove , i vidjeti što je bilo dobro , a što ne.

Što se tiče pomoći , i to ćemo reći na vrijeme , ako bude trebalo .

Fala bogu imamo još dosta vremena.
 
B

BAGERISTA

Guest
POTPISUJEM,,,,kolega,,,sve rečeno,,,i istinito....8)
Ako se uspijem dokoprcat,,,ja nosim malo raketnog,,,ako ne šaljem nekako da nazdravite i u moje ime....ili vaše,opet dobro.......:rolfer::partyman::partyman:

Da mogu reč da vam skidam kapu da,,,,i da je za svaku POHVALU.................:prayer::prayer::prayer::drinkers:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ova organizacija je stvarno primamljiva i odlična. i svaka čast kolegi žutom koji se potrudio oko toga :partyman::partyman::partyman::gitarist:
 
J

josip newholland

Guest
hvala na obavijesti kad je sajam dolazim naravno
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh