• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

proljetni sajam Gudovac 2012

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
H

Hrvach

Guest
Nebih htio nikaoga isticati kao inicijator , organizator , sponzora ( bar za sad )
Trebamo još neke stvari definirati , sve će se znati na vrijeme .

Govorim to zbog toga , da nebi došli do nepotrebnih rasprava i komentara , a svjedoci smo da smo ( mi forumaši ) stručnjaci za zakomplicirati stvar , i za napraviti problem tamo gdije ga nema.

Tako da mislim da je najbitnije to... , da smo uspjeli organizirat , a onda poslje ćemo razmjenjivati dojmove , i vidjeti što je bilo dobro , a što ne.

Što se tiče pomoći , i to ćemo reći na vrijeme , ako bude trebalo .

Fala bogu imamo još dosta vremena.

Baš radi toga i pitam, da ne bi bilo nismo znali kad dođemo tamo. Ovak se na forumu događaju trzavice i rasprave oko banalnih stvari pa da ne bi i tamo bila ista situacija. Sve u svemu, svaka čast ljudima koji su se potrudili oko toga i koji drže do zajedništva:finga:
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Štovane kolege forumaši !

Nekoliko forumaša , a među njima i moja malenkost , poziva vas na okupljanje , upoznavanje i druženje forumaša , " proljetni sajam sajmu Gudovac 2012. "

Ok.., i prije je bilo okupljanja i druženja , ali ove godine smo uspijeli osigurati prostor za naše druženje .

Znači nećemo se nalaizti ispred ovog ili onog štanda , nego ćemo imati nekoliko stolova za naše druženje u sklopu jednog od izlagača , tako de će se moći sijesti i normalno porazgovarati , isto tako uspijeli smo osigurati i okrijepu ( piće ) za sve koji dođu , a bit će nešto i za pregristi .

Još jedna posebnost ovog našeg okupljanja , biti će ta , da će na tom našem štandu sva tri dana netko od organizatora biti , tako da će te , bez obzira koji dan došli na sajam , dobrodošli ste na naš štand , moćete upoznati članove organizacijskog odbora , i sve one koji u tom trenutku budu prisutni , i naravno pribilježiti se da ste bili .

Mogu se pohvaliti da smo 99 % stvari riješili i dogovorili , ima još nekih sitnica koje moramo dogovoriti .

Nebi sada više duljio , nego...., konkretno sve podatke ćemo objaviti 15 - 20 dana prije početka sajma .

U ime organizacijskog odbora Žuti

:) svaka ti dala za ovo

ja bum došel ak bum živ :roll:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Evo malo radim na proračunu za ovu godinu ..nikako mi se ne uklapa izlet do sajma .
Treba benzina , pečena šarana , karta za ulaz , bukatič za "forumske prijatelje " .
Pa ako "forumski prijatelji" skupe ono sitno po đepovima one odbačene i zaboravljene lipe na blaganji veletrgovina onda možda i ja vidim tog druženja a i sajam kopletno .
Naravno ako sam dobrodošao ?
Kao nadoknada i zahvala lajkam po svim temama itd. tj. prodajem se za čestitara .
jbg , nije lako biti bez love u današnja vremena .
Ispadaš glup , primitivac ...a ti jednostavno nemaš za feštanje ... naroddno veselje .
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo malo radim na proračunu za ovu godinu ..nikako mi se ne uklapa izlet do sajma .
Treba benzina , pečena šarana , karta za ulaz , bukatič za "forumske prijatelje " .
Pa ako "forumski prijatelji" skupe ono sitno po đepovima one odbačene i zaboravljene lipe na blaganji veletrgovina onda možda i ja vidim tog druženja a i sajam kopletno .
Naravno ako sam dobrodošao ?
Kao nadoknada i zahvala lajkam po svim temama itd. tj. prodajem se za čestitara .
jbg , nije lako biti bez love u današnja vremena .
Ispadaš glup , primitivac ...a ti jednostavno nemaš za feštanje ... naroddno veselje .

nije sve u bukatiču svi mi znamo kakva je situacija danas u našim šupljim đepovima ono šta imamo nekako nam iscuri,bitno je upoznati se i popričati onako prijateljski ,steči nove prijatelje kad negdje ideš gdje je prijatelj da možeš svratiti do njega bar na kavu,a nedaj bože da ti zatreba neka pomoč a blizu si njega kao šuplja guma a rezerve nema bitno je prijateljstvo bar u ova vremena kad je teško nači dobrog prijatelja u kojeg se možeš uzdati ima jedna poslovica bolje imati iskrenog neprijatelja nego lažnog prijatelja...:partyman:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Evo malo radim na proračunu za ovu godinu ..nikako mi se ne uklapa izlet do sajma .
Treba benzina , pečena šarana , karta za ulaz , bukatič za "forumske prijatelje " .
Pa ako "forumski prijatelji" skupe ono sitno po đepovima one odbačene i zaboravljene lipe na blaganji veletrgovina onda možda i ja vidim tog druženja a i sajam kopletno .
Naravno ako sam dobrodošao ?
Kao nadoknada i zahvala lajkam po svim temama itd. tj. prodajem se za čestitara .
jbg , nije lako biti bez love u današnja vremena .
Ispadaš glup , primitivac ...a ti jednostavno nemaš za feštanje ... naroddno veselje .
i budala zna s novcima,treba znati bez novaca :finga:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Evo malo radim na proračunu za ovu godinu ..nikako mi se ne uklapa izlet do sajma .
Treba benzina , pečena šarana , karta za ulaz , bukatič za "forumske prijatelje " .
Pa ako "forumski prijatelji" skupe ono sitno po đepovima one odbačene i zaboravljene lipe na blaganji veletrgovina onda možda i ja vidim tog druženja a i sajam kopletno .
Naravno ako sam dobrodošao ?
Kao nadoknada i zahvala lajkam po svim temama itd. tj. prodajem se za čestitara .
jbg , nije lako biti bez love u današnja vremena .
Ispadaš glup , primitivac ...a ti jednostavno nemaš za feštanje ... naroddno veselje .

šteta baš se te mislio upoznati ali ovako kad bolje razmislim i nije mi baš žao
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
pa ako nadjem nekoga da se ''ušlepam'' za prevoz :mrgreen:

idemo na PP
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
šteta baš se te mislio upoznati ali ovako kad bolje razmislim i nije mi baš žao
Ni ti nečeš imati posla sa siromakima , baš dobra prilika da pokažete kakvi ste ljudi .
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav moj forumski svite, SVI moji dragi forumaši! ...

., odlična tema ku je započel naš forumaš ajkula., svakako lipo fala na izvarednoj IDEJI i laganoj realizaciji našeg forumaša i administratora Žuti., pa svakako lipo fala i njemu na toj i takovoj jedinstvenoj IDEJI., IDEJI ku ja rešpektiram i svakako podržavam - stojim na raspolaganju po pitanju nekakove pomoći u svezi glede realiziranja iste.-

., aj Bog! moj Narode!, čitamo - pišemo - vidimo se na sajmu.-
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
jel se ti nudiš za konzumaciju mesnih i točenih proizvoda ili za pomoć pri radu:lol:
 
G

GROF

Guest
., mišljenje, daje se.-

jel se ti nudiš za konzumaciju mesnih i točenih proizvoda ili za pomoć pri radu:lol:

., predpostavljam da je vo pitanje bilo meni upućeno., pa fala za pitanje., pa zna se!!!., ja se uvik i samo uvik nudim za degustaciju i konzumaciju NE!., pa koliko mi je?, ono malo poznato, sve je odradjeno već.- :finga: ...

., ALI, očito se TI i tebi slični., hehehehe., nudite ili ste već odradili dobar del posla NE? ... :partyman: ...

., /... aj molim bez ljutnje, ovo je bilo patetično pitanje pa sam takov i odgovor dal! .../ ... :rolleyess: ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Bit če ja mislim pravi dernek na ten štandu............:partyman::partyman:joj,,,,,,,,,
 
H

Hrvach

Guest
Bagerista, najbolje da neće... Zaposleni nek rađe uzmu bolovanje 2-3 dana poslije da se uspiju oporaviti od vinske gripe :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Potpisujem,,,,,,:partyman::partyman:eek:d onuda če se izlazit,,,,s prednjim pogonom:lol::lol:,ali ukopčana i blokada ...:rolleyess::blackeye
 
H

Hrvach

Guest
Eee da pogon ko Lada Niva 4x4, ona situacija kad ideš iz birtije (u ovom slučaju sajma) i neko ti stane na ruku. Valjda se nećemo tak napit da se nebumo poznali međusobno
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijerovatno nečemo baš do te granice,:weedman:,,,,ali do one di smo ko malo me mota,,:drinkers::drinkers:,,vijerovatno očemo..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
dečki dali vi idete na sajam gledati strojeve i traktore ili se samo brusite na ražanj i one bačvice iz kojih curi ona zlatna pjenasta tekučina..:partyman::partyman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh