• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

proljetni sajam Gudovac 2012

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

BAGERISTA

Guest
dečki dali vi idete na sajam gledati strojeve i traktore ili se samo brusite na ražanj i one bačvice iz kojih curi ona zlatna pjenasta tekučina..:partyman::partyman:

Gledat kakove kotulice,,,,,,,,:lol::lol:i ono drugo ča si napisa,,,,,,,,,,,,,,,,:lol::drinkers::drinkers:
Željeza je bilo i bit če ga,......:blackeye:blackeye:lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
tako mi je i samom zabijem se u šator sa pevaljkom:gitarist:i onda ozbiljna rasprava :partyman::partyman:eek: poljoprivredi i
 
H

Hrvach

Guest
Opaaa Farmer, kaj organiziraš pevaljku? Ja mogu okupit muziku, imamo harmoniku sigurno, ako budem u stanju svirati nakon ovih "rasprava o poljoprivredi". Da je neka dobra pevaljka ja sviram badava dan i noć, veli mala: po danu pjevam ,po noći uzdišem :D
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Opaaa Farmer, kaj organiziraš pevaljku? Ja mogu okupit muziku, imamo harmoniku sigurno, ako budem u stanju svirati nakon ovih "rasprava o poljoprivredi". Da je neka dobra pevaljka ja sviram badava dan i noć, veli mala: po danu pjevam ,po noći uzdišem :D

ma ne tamo uvjek pod jednim šatorom pjevaju dve pevaljke poslje nekoliko ozbiljnih rasprava:partyman:čovjek se bolje osjeća iako dođeš u petak nejde ti se do nedelje doma samo se bojim onda da me ne dočeka :axe:
 
B

BAGERISTA

Guest
Opaaa Farmer, kaj organiziraš pevaljku? Ja mogu okupit muziku, imamo harmoniku sigurno, ako budem u stanju svirati nakon ovih "rasprava o poljoprivredi". Da je neka dobra pevaljka ja sviram badava dan i noć, veli mala: po danu pjevam ,po noći uzdišem :D

:partyman::partyman:to care......:prayer::prayer:a ne neke miksere nosit,,,,,samo živo...:partyman::partyman:
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
1.vikend-Gudovec
2.vikend-auto show
3.vikend-transport show
znači tri vikenda zaredom:drinkers::gitarist::partyman:
 
H

Hrvach

Guest
E da, zaboravio sam reći... Ako bi nabavljali pevaljku mislite na harmonikaša, nemojte mi dopeljat neku od 50g koja bi mi mogla bit mama, dajte neku od 240 mjeseci, ta je taman za mene :) Uz takve se najlakše "koncentriram na posao". je*eš traktore ako bude takva atmosfera na štandu, pleh mogu gledat di hoću :D
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
E da, zaboravio sam reći... Ako bi nabavljali pevaljku mislite na harmonikaša, nemojte mi dopeljat neku od 50g koja bi mi mogla bit mama, dajte neku od 240 mjeseci, ta je taman za mene :) Uz takve se najlakše "koncentriram na posao". je*eš traktore ako bude takva atmosfera na štandu, pleh mogu gledat di hoću :D

ma nemoj ti bi se mučio sa piletinom a znaš onu stara koka masna juha poslje bi izgledao kao da te je pregazil fap:rolfer::rolfer:
 
H

Hrvach

Guest
Farmer, ja sam točno duplo mlađi od vas/tebe ,kak god.. Ak neko mojih godina ne izdrži, onda znači da je fakat bila dobra i zahtjevna roba.. I ja sam čuo da stare kvočke najbolje sjede na jajima :D
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Farmer, ja sam točno duplo mlađi od vas/tebe ,kak god.. Ak neko mojih godina ne izdrži, onda znači da je fakat bila dobra i zahtjevna roba.. I ja sam čuo da stare kvočke najbolje sjede na jajima :D

nemoj me tako poštivati kao ono od vas ja se smatram u duši kao da imam 20 godina :D a ja sam isto mislil u tim godinama da sam neuništiv a da vidiš tek sad to je sad izdržljivost :mrgreen::mrgreen:
 
H

Hrvach

Guest
hahahah Vidjet ćemo u gudovcu ko je kolko izdržljiv po tekućim i drugim pitanjima.. Pa makar doma došo na "raport" kod žene ili cure i slušal tihu misu idućih mjesec dana:rolfer::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
E da, zaboravio sam reći... Ako bi nabavljali pevaljku mislite na harmonikaša, nemojte mi dopeljat neku od 50g koja bi mi mogla bit mama, dajte neku od 240 mjeseci, ta je taman za mene :) Uz takve se najlakše "koncentriram na posao". je*eš traktore ako bude takva atmosfera na štandu, pleh mogu gledat di hoću :D

potpisujem............:partyman::partyman:
 

zeroo

Novi član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
1
A nista ekipo.Ja samnovi ovdje ne forumu pa se onda vidimo u Gudovcu.
 
H

Hrvach

Guest
Zeroo vidim da si zagorec, a ti znaš kakvi su običaji u našem kajkavskom kraju... Ak ne dojdeš na vrijeme ne vjerujem da bumo u stanju gledat tak da se možda nebumo vidli :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma stavite one štapiće od ražnjića između očnih kapaka i ako bude dobra posluga budete vi vidjeli i ono nevidljivo:gitarist::gitarist::partyman::partyman:,nekom mlađe a nekom iskusnije znate onu da se o ukusu ne rapravlja a o ženama samo sve najbolje:finga::finga:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
postoje realne šanse da se i ja pojavim ako se uskladim sa @hrvoje01 , veoma velike šanse
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
EVO malo kalendara događanja na sajmu ,,,,,,,,,,,,,, :gitarist: u 2012 g


 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh