• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

proljetni sajam Gudovac 2012

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
u svakom slucaju odojak ili janjetina pecena je bolja i od šarana i oni grickalica malo kapule (luka) i kasnije gemistek ili piva :partyman:
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ja cu doci,,morat cu,,uzeo sijacicu ujesen,,pa izgleda da cu na proljece po nju ic,,hahahah:axe:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
u svakom slucaju odojak ili janjetina pecena je bolja i od šarana i oni grickalica malo kapule (luka) i kasnije gemistek ili piva :partyman:
Ako si ti zadovoljna s onim tamo odojkom ili janjetinom ondak imaš niski prag po pitanju kvalitete pripremljenih svinjskih i ovčjih mladunaca .
Odojak više ni doma nije kao nekada jer više nema kvalitetne sirovine ..a gdje još kad ga oni tamo skuhaju a ne ispeku .
.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ako si ti zadovoljna s onim tamo odojkom ili janjetinom ondak imaš niski prag po pitanju kvalitete pripremljenih svinjskih i ovčjih mladunaca .
Odojak više ni doma nije kao nekada jer više nema kvalitetne sirovine ..a gdje još kad ga oni tamo skuhaju a ne ispeku .
.
ja kazem onako radi zajebancije nisam nikad bio u gudovcu pa neznam :D ,,,,OVE SE GODINE VIDIMO I BLIZU MENE U BIOGRADU NA SVJETSKOM NATJECANJU ORAČA :p
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja kazem onako radi zajebancije nisam nikad bio u gudovcu pa neznam :D ,,,,OVE SE GODINE VIDIMO I BLIZU MENE U BIOGRADU NA SVJETSKOM NATJECANJU ORAČA :p
nevjerujem:mrgreen:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
da neodem od teme
ali dečki znate li koja je nabolja riba?
kad janje sa rive padne u more
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
da neodem od teme
ali dečki znate li koja je nabolja riba?
kad janje sa rive padne u more
reće nam da smo ja i ti ludi,,, dalmatinci a ne zelimo za ribu cuti davno sam ja reka da riba valja i vuk bi ronije
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
reće nam da smo ja i ti ludi,,, dalmatinci a ne zelimo za ribu cuti davno sam ja reka da riba valja i vuk bi ronije

Ok momci bez svađe , ljepo čemo zamjeniti kila za kilu roktač za plodove mora :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ok momci bez svađe , ljepo čemo zamjeniti kila za kilu roktač za plodove mora :lol:
tako je Arno,ako hoče koji kolega sa mora ,ja sam iz sela gdje je trampa i solarno plačanje najčešče ,pa ja im dam gicka bez GMOa a oni meni jednu dobru tunu te kilaže,pivu ču si nabaviti:finga::drinkers::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ima jedna je...š meso koje nemožeš svezati špagom za nogu pa onda za drvo,ali meni je taj šaran nekako pri srcu več mi je dosta roktalica i mekavaca :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Ako si ti zadovoljna s onim tamo odojkom ili janjetinom ondak imaš niski prag po pitanju kvalitete pripremljenih svinjskih i ovčjih mladunaca .
Odojak više ni doma nije kao nekada jer više nema kvalitetne sirovine ..a gdje još kad ga oni tamo skuhaju a ne ispeku .
.

a kaj misliš kak je taj šaran uzgojen ,sigurno nije divljak iz rijeke.....;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a kaj misliš kak je taj šaran uzgojen ,sigurno nije divljak iz rijeke.....;)
nije ..(i moja je sreča da ga prirodnog nikad nisam okusil ) ..ali ovaj je barem ispečen na žaru i tu nema mučkanja .
A kad vidim pečena odojka napuhanog kao vijatnamska svinja odmah mjenjam meni .
Briga me jel me vara na cijeni ,ali ne dozvolim da me vara na vagi i kvantiteti .

Pratiš temu pečenjare , pogledaj slike tih odjaka a onda pogledaj slike pečenih svinjica na takvim sajmovim i proštenjima i tak.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
ima li neko da ide sa ''istočne strane'' na sajam , znači ako neko ide iz slavonije ili meni bližeg kraja ja bi došao do njega pa da idem sa njime dalje , ne tražim besplatno , priznao bih na gorivo
 
B

Bobo

Guest
Savo, ako ti ja nisam daleko, mozes opet sa mnom, nije nikakav problem.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
pa ni ti mi baš nisi blizu , ako bi bila neka bliža opcija bolje bi mi odgovarala

u svakom slučaju hvala , ako ništa drugo ne bude ti si tu kao backup :supz:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ja bi došel po tebe v Ugljevik ak treba,samo da neku rusku kantu dopelam na dvorište pa da šarafimo ko dase.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo i ja se nudim , i ne tržim ništa za gorivo , popijemo piće na nećiji raćun i to je to , nema problem ni sa policijom ako odemo pješke , i tako mi neki kažu da sam u slavoniji :p
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam do sad bio uvijek, pa budem i dalje...možda padne i neki 3-brazni :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh