• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PRONAR prikolice

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
mario kaže:
Nisi valjda u prirodu smeće bacal? :scratch :blackeye

Ma imamo općinski depon smeća koji se svakodnevno zatrpava pjeskom da nebi došlo do požara il sličnog :!:
Pa sam malo skrenuo u polja usput da vidim žito :mrgreen:
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Ej, Šanana pa ti stvarno puno smeča prooizvodiš kad s dve prikolice voziš to na deponij :!: :scratch ,
a i mogel bi skinut probnu tablicu :mrgreen: ,
nemoj mi se furat na purgeriju ipak si ti nekakav podravec :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
gmiža kaže:
Ej, Šanana pa ti stvarno puno smeča prooizvodiš kad s dve prikolice voziš to na deponij :!: :scratch ,
a i mogel bi skinut probnu tablicu :mrgreen: ,
nemoj mi se furat na purgeriju ipak si ti nekakav podravec :lol:

A to ti je ono, čiščenje siloša, bilo je dosta pokvarene silaže, nešto smo sijena starog bacili i tako kocenja je dosta bilo ili kak se to več zove oklasak il kak :scratch :scratch , nakupilo se jednostavno :mrgreen: :mrgreen:

nek se proba samo vozi, ak ju bude deda htio registrirat onda budemo pravi podravci, još jači nego kaj smo sad :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ddalibor kaže:
kakva je ono vertikalna poluga pored cilindra?? za podšprajcat??
da, za podšprajcat :D
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
fin stroj..samo ju održavaj, da bude sve u funkciji..
kod mene u selu masa ljudi zapusti zračne instalacije :( :( , onda je kasno....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ddalibor kaže:
fin stroj..samo ju održavaj, da bude sve u funkciji..
kod mene u selu masa ljudi zapusti zračne instalacije :( :( , onda je kasno....

E sa zračnom instalacijom se ne igram, to je ZLATO na prikolici ;) ;)

Ljetos sam slagao na jednoj tehnostrojki komplet zračnu instalaciju koj nije radil dobrih 10 godina, komplet sva nova crijeva, štelanje i začudo koči u mjestu, puno puta me zrak na prikolici spasio, a i usudim se svud ići, 565 ima dobre kočnice i kad još spojim zračne od prikolice, ma fantazija
 
S

slavonka

Guest
..a zasto se niste odlucili za prikolicu koja se proizvodi u donjem miholjcu????
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
slavonka kaže:
..a zasto se niste odlucili za prikolicu koja se proizvodi u donjem miholjcu????
rok isporuke im je dug a i na ovog od 10t ima samo 4 cm lufta da prednji tocak ne zapne za sasiju kad se smota! I to dok je prazna sve drugo je za 5! :p
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
slavonka kaže:
..a zasto se niste odlucili za prikolicu koja se proizvodi u donjem miholjcu????

Nismo se niti raspitivali za naše hrvatske proizvode, ciljano smo išli na Tehnostroj il Pronar, al pronar je prvagnuo :mrgreen:
 
M

Massey4455

Guest
Vidim da baš nema puno slika od pronar prikolica pa da i ja stavim nešto...


8fc671f8.jpg


96d4b4d2.jpg


123ad9f9.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
oj, to su ti slike od prije, il to sad nekaj friško, pitam jer ju bratić vleće stalno z velikim mf-om, pa se čudim kak je za maloga prikapčena :scratch :?:

to bi trebal ja z 565 probati vleći :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
M

Massey4455

Guest
Oj to su slike od prošloga vikenda on je vlekel rengelovu z velikem a ja našu z malem...
Mislim da bi ju mogel vleći samo ne znam kak bi ti ju poteznica punu zdržala.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
aha, ok :D

da i ja se pitam kak bi poteznica zdržala :scratch , a možda i bi, da se skroz skrati da bude čim bliže k traktoru, al nebi riskiral, jedino praznu da ju prevlečem malo :lol: :mrgreen: , al kad bi mi baš trebalo, to bi SAME vlekel kak se spada :D

evo još par slika od naše pronarke

23c9e433.jpg

63a09f83.jpg

5fb7d0a2.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
je, je 95 ks :mrgreen:

rekel je kolega belec da ju bude jedanput probal za 7340 zakapčiti, da vidi kak se 85 ks igra s njom :D :D
 
M

Massey4455

Guest
Znam dogovarali smo se sad dok poćnu kiše padati pa da vidi ko se bude s kem igral jel on z njom ili ona z njem i traktorom! :D
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Massey4455 kaže:
Znam dogovarali smo se sad dok poćnu kiše padati pa da vidi ko se bude s kem igral jel on z njom ili ona z njem i traktorom! :D

Igrat će se ona s njima :)

Daj mi reci koliko je tona Pronarka i koliko ima kubika s tim nastavcima. Prava je :mrgreen:
 
Na vrh