• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PRONAR prikolice

M

Massey4455

Guest
Bez nastavaka ti je 10 t, a s nastavcima 13 t al nastavci služe samo za silažu. mislim mogu služit za kukuruzu i ostalo žiti samo se moraju staviti kartoni al nam se neda zezat stim a i ovak je dobro.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Massey4455 kaže:
Ova vaša je isto sigurno dobra, a kak se 565 ponaša z njom?

o da, dobra je, prezadovoljni smo :!:
dok je puna, cca 7 tona zrna 565 je puna kapa posla :mrgreen: , stvarno mu je knap, al ide, i kadiiiii, al ide pomalo, dok se zatera :mrgreen: stati neje problem, ima zračne :!:
a za Same-a je premala, njemu je to tak vleči :mrgreen:
 
M

Massey4455

Guest
Je to je dobro.
Nama je problem kad nijedan nema kompresora al svejedno staju bez brige jer kočnice od velikog drže 25 t a mali 20t pa tak da je dobro.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ma neso one opće teške za vleči,ak more ovaj ferko,onda nema razloga zakaj nebi i neki jakši :lol: :lol: :lol:
pdvd000j.jpg

pdvd001cx.jpg
 
I

iblagaj

Guest
ŠANANA kaže:
[quote="mali seljak":3st239rb]koliko je love prikolica

60.000 + PDV, sa sajamskim popustom ;)[/quote:3st239rb]

Jel to iz Jurvala?
Ja kupio prije 5-6 godina istu samo 6t, i nisam dobio rezervni kotač.. 29.000+PDV 8)
 
M

Massey4455

Guest
Da to je iz jurvala.
Mi smo platili 10 tona 90 000 + PDV ali na popustu i sad se dobije rezervni kotač
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Massey4455 kaže:
Da to je iz jurvala.
Mi smo platili 10 tona 90 000 + PDV ali na popustu i sad se dobije rezervni kotač

Koliko ima prazna kg??
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Massey4455 kaže:
prazna je 2650 kg
U usporedbi sa tehnostrojkom malo, pitam jer sam vidio da nema jaku šasiju.
Tehnotrojka 10 ima 3500 kg, moja 6 tona ima 2300.
No vjerojatno je dost jako i proračunato, buduči da tehnostrojke bez problema duplo natovariš i nista nije.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
pa moja pronaka 5t je prazna teška 2100 kg, tak da je to dost, što se tiće šasije, dovoljno je jaka :D
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Dobra prikolica, sa dobrom opremom, jedina im je mana dok su nove šta prohrđaju brzo... slabo su zaštićene.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dobra prikolica, sa dobrom opremom, jedina im je mana dok su nove šta prohrđaju brzo... slabo su zaštićene.

Zato postoje garaze, kad vidim da neko nove strojeve drzi po vani i ljeti i zimi zlo mi je. Skupi ko vrag a necuvati ih nije bas pametno.

Zna li tko cijene novih Pronar 6 i 8t?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
evo od bratića prikolice pronar 5t:!:slika je stara negde oko 3 ili 4 godine:!:garažirana:!:


 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Decki runda za sve...








neide mi postavljanje slika pa ako ko zna bolje nek malo udesi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
lijepa prikolica. cestitam :D
koliko je to nosivost i neka okvirna cijena ako moze?
masseyu je to malo, trebat ce barem tri takve :mrgreen:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Jozek hvala!!

Nosivost 8t, cijena sajamska dogovorena na sajmu u Gudovcu (10% popusta)
a Masey sad ima tri na raspolaganju pa nece biti cekanja
 
Na vrh