• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Propast Hrvatske poljoprivrede

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Cuj kolega nemam OPG jel to prepreka,delam nekaj zemljice za sebe,malo vinograd i sumica ,razmisljam o pcelima al sve to hobi jer osjecam da je covjek puno vise vezan za majcicu zemlju nego on to smatra.Mene ti srce boli kak se znjom postupa i kakve velke mrcine ju unistavaju i truju al nisu seljaki krivi jer su primorani,tesko je preziveti.Ak je vasi udrugi cilj sacuvati nasu vezu sa zemljom a potom i pomoci zemljoradniku na jeden i jedini ispravan nacin ,argumentima svim politicarima a posebno iz seljacke stranke i celom narodu(radnicima i sluzbenicima)objasniti da tak vise nejde onda cestitam.Al ak se mislite z drzavom natezati za poticaje i nekaj sitno usicariti da bu vuk sit i koza cela takvih nam je dost.E kolega ve se ti lepo izjasni jer po mojem nam more pomoci sam nova seljacka buna al moderno oblikovana i postena.Negda smo v skoli obradjivali vlastiti vrt i vocnjak,pocnimo nazaj tak, korak po korak z revolucijom bi islo brze,no isplivali bi krivi ljudi i opet se isto.Ja te lepo prosim dej malo vise objasni tu udrugu,ciljevi, kolko clanstvo i kakav profil jel ima malih obicnih ljudi al bistrih i postenih te nacin pristupa,obaveze i pravila.Ak si sami pomoremo i bozek je na nasi strani.:(hi):
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: propast hrvatske poljoprivrede

''Ja te lepo prosim dej malo vise objasni tu udrugu,ciljevi, kolko clanstvo i kakav profil jel ima malih obicnih ljudi al bistrih i postenih te nacin pristupa,obaveze i pravila.''





Što se tiče članstva, većinom su to mali i srednji poljoprivrednici, razno razne proizvodnje, od voćara do stočara. Dakako ima i di koji veći poljoprivrenik no naglasak je dakle na obiteljska polj gospodarstva i obrtnike.
Teži se da se cijela polj politika okrene ka malim i srednjim gospodarstvima, u udruzi je aktivno također i nekoliko profesora sa polj fakulteta, veterinara, ekonomista, pravnika, uglavnom svima nam je u interesu boljitak za sve nas, interes zajednice ispred interesa pojedinca.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Kolega fala na jednom postenom i zanimljivom programu,ak sam dobro skuzil vrata su oprta i nam obicnim ljudima a moja kcer je friski bac.ing. agronomije a sad krenula v Zagreb po nova znanja(studira dalje).Malo sam nezadovoljan tim nasim studentima i ing. al nisu oni krivi kaj su daleko od prakse,kaj je tu je.Znamo svi od malog do "VELKOG" da je najbolje domace al je to najteze prodati i proizvest.Evo ja se trudim cim vise od domaceg proizvodjaca kupit makar je skuplje al tim pomazem i njemu i sebi prek moje dece koja budu mort nasla posel.Smatram da je najvaznije to svima objasnit , dok vecina to shvati i" domace" krene sve se bu to poslozilo i sve bu krenulo,proces je tak jednostaven al ga glupa politika i birokracija koci.Dej mi objasni na koji se nacin i uvjetma uclanit i SRETNO ,pa vec je stvarno vrijeme da pocnemo zivit kak clovek zavredi.:(clap)::(clap):
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: propast hrvatske poljoprivrede

Članarina je 100kn godišnje, pristupnica se ispuni, šalje na ovjeru te kroz određeni period stiže uplatnica na kućnu adresu.
Što se tiče obaveza članova - nema ih, no korisni su aktivni članovi i cilj je svojim znanjem iskustvom pomoći rješavanju problema.
Kroz narednih mjesec dana biti će i prva skupština gdje će sve aktivnosti biti izložene.
Iskreno, udruga radi puno toga, no jednostavno blokirana je od strane onih koji su u mogućnosti nešto promjeniti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh