• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

A

AGRIPLUS65

Guest
oni su si izracunali kolko im treba vremena da sve popiseju koji su bili na prosvjedu ,napiseju im kazne koje e trebat platit u roku 15 dana ,tako da ce ostat njim i bit ce za poticaje,bas me zanima kolko su todoricu,friscicu,mavrovicu i kompaniji duzni.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
..... ajde barem su prosvjedi gotovi ... ja vam kažem ! ova tema će se zatvoriti na nekih mjesec do 2 ! a onda će je netko naći i ponovno sve pičine :D !

datumi koje su rekli ??? a da nisu malo sumnjivi ? netko je već napisao ! tad će biti pripreme za kukuruz, soju .... misle oni da mi nećemo moć traktorima tanjurat i sijat ?? varaju se ! :D imamo mi i manje kod kuće :D

ali eto ide ide ide .... samo ! kad se ide u prosvijed ! ide se poljima i da se neprimjetno ide , da nitko ne može javiti murji ..... i samo od jednom HOP aj ćao .. hehe

tako je kod nas bilo ! išao new holland tm 190 ( stariji ) i samo ovako murja ide hahah 4 auta jedan za drugim na raskrižju pod ručnu da ne idu na granicu ! a onda smo bili blokali neke kuće malo udaljene od grada ... pa je bilo jebaje ! .......
 

thompsonzfa

Član
Tu od
20 Ožu 2009
Poruka
238
CHlas kaže:
evo gledam onaj video ! i ono mi murjacii ???? nekoga opale ko ludi i ništa puste nek umre ! to nek čovjek ode na sud ! udario ga i pustio ! jel itko pozvo pomoć ?? i kamera snimala nešta stoto a čovjek leži i sve ih boli K****

ljudi moji neznam kolko ste upuceni, nisam ni ja bas previse, al u VT je bio pravi show, buraz me zvao pa prepričavao sta je bilo, isli su s traktorima po cijelom gradu, blokirali na par mjesta, tukli se u traktorima u voznji, bilo je valjda i razbijenih stakala, stao specijalac pred traktor, a lik sjeo u traktor, kaze makni se ako neces cut kako ti kosti pucaju, i po gasu policajac se maknuo naravno, ovo na videu je samo dio, a cini mi se da ne odudara previse od onoga sto mi je buraz pricao! I sad kad vidim/cujem ovo sve nekak mi zao dođe zbog svega, opet se dokazalo da mali čovijek nemoze baš ništa promijeniti! Meni stvarno ni u dzep ni iz dzepa, nisam prosvjedovao jer nemam zasto, imam 3 IMT-a svi neregistrirani ionak imam problema s policijom ono malo vremena dok sam na cesti za vrijeme zetve, a i mogu rec da ovi VT policajci nisu baš normalni, što se i vidi na videu! Sve u svemu ispada kad neko sa strane gleda, veoma smo zaostao kraj Hrvatske i nece se bas puno toga promijeniti u dogledno vrijeme!
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Ako bi covjek zelio biti prorok , mogao bi proreci da ce sad krenuti policijsko zastrasivanje prosvijednika i da vlada nece iznaci novce da plati dogovoreno, ali haj nije daleko dan kad ce mo znati kakav sam prorok .
 
T

traktorist222

Guest
jd4755 kaže:
Još bolja bi bila cisterna puna gnojovke pa ih malo okupati da vide što je seoski turizam.

HA-HA-HA-HA-HA :) :) :) :) Koji bi to smijeh bil. Smrad na smrad :D :D :D . Još kad bi to stavili na YouTube cijela zemlja bi ummirala od smijeha!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
T

traktorist222

Guest
zbalija kaže:
http://www.zagorje.com/clanak/7142/zagorski-seljaci-osjecaju-se-izigranima.aspx

Nažalost da, slažem se sa njima, možda se neko ipak sjeti ako bude treblo ponovo izači na cestu. Zajedno smo ipak jači.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,107
traktorist222 kaže:
jd4755 kaže:
Još bolja bi bila cisterna puna gnojovke pa ih malo okupati da vide što je seoski turizam.

HA-HA-HA-HA-HA :) :) :) :) Koji bi to smijeh bil. Smrad na smrad :D :D :D . Još kad bi to stavili na YouTube cijela zemlja bi ummirala od smijeha!! :lol: :lol: :lol: :lol:

joj gledao sam slicnu stvar kako je lik cini mi se iz Holandije dva puta isao sa djubretarkom i praznio je na vrata jedne banke sa kojom je imao ''nerijesene racune''
prvi put je platio kaznu a drugi put se banka nagodila s'njim , daleko u njegovu korist

ima na YT samo nemozem da nadjem :madmana:
 
K

korisnik2408

Guest
Smatram da bi vlada trebala izracunati kolika je bila direktna i indirektna steta i racun dostaviti krivcima za prosvjede. Po mom misljenju vlada 3/4, a seljaci 1/4. S tim da vlada plati odbijanjem od place ministrima i ministrntima.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
mislim da je vlad 100% kriva i drug sanader i kompanija slična , jer ako po zakonu u saboru što je izglasan seljak ima pravo na poticaj sašto bi ga propustio ako seljak duguje državi on joj plača zateznu kamatu a ako država duguje seljaku tad nikom ništa jer oni nemaju novaca, i da zanima me dali je todoriću i sl. isplačen poticaj, a kako su sad našli rješenje , i ona uhičenja prerd izbore su samo farsa i laž
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
A zapitajte dok su Sanader i ekipa bili na vlasti koliko su donjeli zakona koji će nas upropastiti? Oni se mirno povukli iz politike a zakoni ostali. I svi šute :shock: Ovi prosvjedi nisu trebali biti "seljački" komotno su mogli i sindikati, ne zaposleni, brodogradnja, zdrastveni djelatnici i svi ostali jer je stanje u držav kaos. Zato ja osobno sumnjam u bilo koji vid prosjeda :shock: Suviše su manipulativni, točno neko kroji...

Ajd živili i raspravljali o vedrijim temama... Pozdrav Prosvjedari!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
treba ukinuti poticaj za uvoznu stoku i bice vise love u blagajni za nas oko 70% svinja uvozimo.
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
thompsonzfa kaže:
[youtube:3tse95am]6CRiw7MPJ4E[/youtube:3tse95am]

Ev ovo je iz Virovitice, kod Kauflanda i na obilaznici kod šećerane. Ja u Osijeku trenutno, nemogu doma, al nema veze, bitno da se nešto uspije ovim prosvjedima... sve skupa jako žalosno....

Gledam ja video i u 47 sekundi ovaj udara čovjeka odozada po glavi i kad je vidio da ovaj automatski pada pokošen vjerojatno u strahu da ga je ubio bježi, odguruje unatrag ovog drugog čovjeka kojeg drugi policajac gura do kombija i dolazi do ovih koji naguravaju ovog čovjeka iza kombija, nevjerovatno a čovjeka je umalo ubio.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
ovi kod nas su bili stvarno super čak su neki malo više i popili,a kako i nebi na onakvoj hladnoći.lokalni mesar nam je donijeo makar 50kg kranjskih i domaćih kobasica,a poslije nam je jedan čovjek donirao i janje.sve to vrijeme je većina policajaca provela sa nama uz vatru i dosta puta su rekli da znaju kako nam je jer su njima smanjivali 3x plaću.
 
K

Kordunas

Guest
nadam se da se neki sjećaju ovoga




[youtube:3c93adst]ALkjuJnWen0[/youtube:3c93adst]
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Ja ću se malo zapitati što smo mi ovim prosvjedima dobili :!:

Kažu 26 % u repromatrijalu , mje mišljenje da nismo dobili ništa cjene će se na mala vrata povećati (gnojivo, gorivo...) i platiti ćemo to sami sebi...
Prenešeno u 2011 onih 205 miliona, a tko nam garantira da nam za tu 2011 godinu ne skinu poticaje s 2250 na recimo 1850 /ha i opet plaćamo sami sebi, već sam negdje pisao na forumu da da bi pregovarači trebali biti lukavi ( političari ) jer klin se klinom izbija

zeko kaže:
treba ukinuti poticaj za uvoznu stoku

Tko se razuvije u ovo neka mi malo pojasni, koja uvozna stoka ima poticaje, ja nisam stočar pa ne znam ...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
A nikako da negdje procitam sta je sa poticajima za 2009/2010godinu...?
 

Najnoviji postovi

Na vrh