• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
sve mi je još nepoznato jer smo na prosvjedu bili dosta neinformirani,a pregovori vjrovatno još uvijek nisu gotovi.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,107
gledam i najezim se

zelim vam sve najbolje u realizaciji vasih potrazivanja samo ne vjerujem da ce vam dozvoliti da pravite velike proteste tipa pohoda na zagreb , posto niko ne voli da mu se drma solica ispod debelog dupeta i ucinit ce sve da do toga ne dodje pa cak i po cijenu upotrebe sile na golorukom seljaku

mozda vam je bolje da pravite milon malih picvajza za koje se nemoze izazvati velika odgovornost , recimo zakacite plugove i uzorite im sve ove travnate povrsine okolo puteva na kojima protestujete , cisto onako zajebancije radi
pa spremite neke tecnosti crvene recimo kecap i sipajte po svojim haubama sa parolom "KAD NAS VEC KOLJETE RADITE TO KAKO TREBA" ili slicnim

prvi traktor u kolono obavezno neka bude najveci i da ima prednju utovarnu kasiku pa kada je dignes iznad policijskog auta pitat cu ja njega 'ocel ili nece skloniti auto ako je vozac u njemu
ali posto vidim da vam dobro ide samo tako nastavite i ne dozvolite da dodje do incidenta jer tada ce vas prikazati kao negativce i ode sve u *****

pazite se ''ubacenih'' likova koji ce biti sa vama samo da izazovu neki incident tipa recimo da udari policajca ili da unese nemir prijetnjom oruzjem da bi izazvao obracun policije i vas , vjerujte mi da imam iskustva u takvim stvarima i ako dodje (ne daj boze) do obracuna nemate nikakve sanse u tom momentu , kasnije cete imati poen prednosti ali tada cete dobiti sigurno batine
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
E pa gospodo ako sad ne ustrajete nikada necete vidjeti niti lipe od ove bagre na vlastistoga po svaku cijenu naprijed a podrsku imate od vecine gradzana , i zapamtite bez zrtve nema napredka !
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
Sporazum potpisan maloprije u Đakovu, potpisali su svi osvim Virovitičana-

Ukratko:
-60% novac. 30% isplata do 31.3 drugih 30% do 15.4
-26.2% vaučer, moći će se uzeti gnojivo herbicidi, sjeme

205. mil kuna iz 2008 biti će isplaćeno u 6.mj 2011 god.

To je koliko ja znam.
 
T

traktorist222

Guest
NIje ono kaj smo mislili da bude ali mislim da je ovo jako dobro,sada se samo treba držat datuma odrđenih za isplate jer ne isplate li to po rokovima a poljoprivrednici samo malo popuste neče biti ništa od toga a akteri prosvjeda ismijavani po svim forumima i izigrani od strane vlade.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,107
ovi rokovi su mi malo sumnjivi :?
mozda su GUZONJE proracunale da cete tada biti zauzeti sjetvom i necete imati vremena za ''vozikanje traktorima''
u svakom slucaju organizovati isti protest po drugi put je mnogo teze nego prvi put , to ove politicke glave veoma dobro znaju i koriste
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
Zaboravio sam reći, ovo za vaučere, trebali bi svi dobiti dopise na kućnu adresu, za nekih desetak dana.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
evo gledam onaj video ! i ono mi murjacii ???? nekoga opale ko ludi i ništa puste nek umre ! to nek čovjek ode na sud ! udario ga i pustio ! jel itko pozvo pomoć ?? i kamera snimala nešta stoto a čovjek leži i sve ih boli K****

malo je previše ali to šta kažete ! jebite im i asfalt ako može ! pkugom poderi po zemlji i po asfaltu ! jer uništavati državu jedino se može doći do pobjede ! morali bi popravlat cestu a to puno više košta ili prednjim utovarivačem auto slobodno odozgo lupit i ispod podbit i "šutnit" ga negdje u mp3 od zada :D
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
333
Gledam ovo i nemogu se nacuditi kako nimalo solidarnosti nema, ovog coveka privedose, sto ne opkolise traktorima maricu da ga ne odvedu, ako oni opkole vas, sto ve neopkolite njih, netko im mora dovesti smjeni ili nesto da jedu.

A to kada vam nisu dali u ZG , to je apsurd,trakori su vam ispravni i mozete svuda gdje smiju voziti automobili( sem AC), milijarde se daju brodogradnji koji nikad nece biti rentabilni i na kraju svega je to Evropa i rekla, dosta dok poticaje ne gase i moraju vam dati ono sto vam sleduje. Svuda pokazite kako policajci udaraju, obevezno privatna tuzba i ako teba do Brisela, ovaj covjek ovaj stap biti ce koristi da se pomaze pri hodanju, oni ga udaraju, sramota, dali su ti policajci svjesni da mozda sutra za njih novaca nece biti.
 
K

korisnik2408

Guest
Malo mi je nejasan ovaj drugi video. Vidi se kako su dva prosvjednika privedena. Jedan je vezan lisicama i to je u redu. Medjutim onaj drugi sto je odveden je pao. Zanima me da li ga je netko udario ili je to posljedica nekog ranijeg udarca. U svakom slucaju covjeku je trebalo pomoci. Ovdje mislim na policajce.
 
A

Alen

Guest
Evo što se postiglo prosvjedima:

Javila se premijerka
'Tražit ću izračun o šteti zbog blokade prometnica'

019500748.jpg


Premijerka Jadranka Kosor izjavila je u ponedjeljak kako joj je drago što se dijalog sa seljacima završio no i ukazala kako bi joj bilo draže da se nije odvijao na cesti.

"Drago mi je da su seljaci prihvatili da se proračun ne može probijati niti povećavati zbog poljoprivrede", kazala je ujedno navodeći kako su se prosvjedi ispolitizirali obilaskom predstavnika pojedinih stranaka koji su seljacima davali lažna obećanja.

"Bilo je napada na policiju i to nećemo tolerirati u pravnoj državi jer oni rade svoj posao. Tražit ću da se izračuna šteta zbog blokade prometnica, Vlada će raditi na povećanju nadzora nad državnim poticajima", dodala je premijerka.

Izvor: http://danas.net.hr/novac/page/2010/03/ ... tml?pos=n1

Opet su vam se lagano: Kosor: :lol: :lol: :lol: :lol:
Čobanković: :rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer:
I Europa: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A vi si mislite kak ste dobili pošteno.......hehehehehehehehehehe
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
decki moji sve to ljepo zvuci al mislim da cemo si svi lagano popusit s tim datumima.....
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
A što sam vam ja napisao? Vrag je došao dao lovu i sad ćete fasovati za sve ove dane.

20.000 policajaca koliko HR može dići u jednom danu košta dnevno na dnevnice 3,5 milijuna kuna. Da ste prosjedovali 30 dana 105 milijuna kuna bi koštali državu. A isposlovali ste malo veću cifru od toga. No troškovi su drastično veći, jer tu je gorivo, amortizacija, pričuva, zato premijerka i traži krivca na sitnicama da isplati ove troškove. Krv ćete pišati pazit se!!! I ne veselite se prerano, ništa niste dobili, računajte broj poticajnih seljaka sa 3,5 kn kovertom i to košta, to ne plaća policajac ni specijalac, to plaća proizvodnja.

Još nešto VTZu 10% je poljoprivreda, poljoprivreda = proizvodnja, ako je naš BDP sačinjen i od 1/3 proizvodnje u jako gadnom smo sosu, jer 2/3 BDP je porez!!! Kad ne mogu naplatiti porez počet će kažnjavati, tuči i tražiti lovu, jednom kad blagajna presuši...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
0:48 sec specijalc šusnio onog pošteno :| Dobro ako se ovo na ovom završilo, slijedeći prosvjedi malčer bez noža već sa sajlom, opušteno dole da ide ispod štitnika, pa što dohvati...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Još bolja bi bila cisterna puna gnojovke pa ih malo okupati da vide što je seoski turizam.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
I to svinjske, šta to ima miris:)

Sad ona skuplja štetu koju je ona napravila, da im je dala prvi dan novac do ovoga nebi opće došlo...
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
A eto policajac je udario čovjeka s leđa koji nije predstavljao opasnost za nikoga i neće odgovarati zbog toga žalosno, dok god ne reagiramo na takvo ponašanje policije oni će to raditi, to isto se može dogoditi bilo kome od nas ili naših najbližih a mislim da to nitko od nas ne želi.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
21yes kaže:
A eto policajac je udario čovjeka s leđa koji nije predstavljao opasnost za nikoga i neće odgovarati zbog toga žalosno, dok god ne reagiramo na takvo ponašanje policije oni će to raditi, to isto se može dogoditi bilo kome od nas ili naših najbližih a mislim da to nitko od nas ne želi.

pogledaj malo bolje, pa ćeš vidjeti da nije taj čovjek baš tako nevin, po zakonu..

Ljudi moji, šta ste navalili toliko na policiju??
pa nisu vam ti jadni policajci koji su skupa sa vama sedam dana stajali i smrzavali se na vjetru i hladnoći ništa krivi!
Dok ste vi ovim prosvjedom tražili pravdu da bi imali za kruh, tako su i oni morali tamo biti da bi zaradili za kruh!

uostalom, vidi se da su prosvjednici blago rečeno dodirnuli neke policajce, a kada se tako nešto u ovakvim okolnostima kao što je ovaj prosvjed dogodi, policija ima pravo upotrijebiti silu zbog vlastite sigurnosti i sigurnosti građana!

po mom mišljenju, na kraju nije sve dobro završilo po seljaku!
ako od ovoga dogovora naša divna vlada ispoštuje barem pola, budite zadovoljni!
 

Najnoviji postovi

Na vrh