• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
10 000 traktora se ocekuje,fino fino.
Bas me zanima rasplet kako ce zavrsit prosvjed..
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Oduzmi jednu nulu najavljeno 1000 traktora i 5000 prosvjednika koji neće ić traktorima.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
ohajj .. super pokreće se opet ... samo da se ovaj puta ne makne sa ceste dok se ne dobije lova !
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
treba granice blokirat,nedat turistima da uopce idu k nama na more...pa neka vidi gamad kak je to kad nema novaca na koje racunas....potpuno ponovno podrzavam seljake...ovaj put do zetve nemojte se ni maknut sa cesta!
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
ej decki moji mozete vi stajat na cesti sa traktorima godinama,dok vi necete poduzeti neke ozbiljnije stvari sa traktorima vlada ce vam se i dalje smijat i obecat a nista nenapravit,to treba sve redom gazit i policiju i vladu,ovu policiju koja tuce prosvjednike treba zgazit...
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
komer kaže:
treba granice blokirat,nedat turistima da uopce idu k nama na more...pa neka vidi gamad kak je to kad nema novaca na koje racunas....potpuno ponovno podrzavam seljake...ovaj put do zetve nemojte se ni maknut sa cesta!


pa sad će to ... a vlada će im ja mislim kao i prošli puta obećat sve i onda će svi ovršit sve i neće im ništa doć od tih miliona kuna ... pa će se opet u prosvjede :S
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
E pa cijenjeni , mislim da je sad najvaznije biti realan. U drzavnoj kasi nema novaca i to je cinjenica ali neka Jaca uzme svojim drzavnim sluzbenicima koji i onako rade dva sata dnevno kao trudnice dva dana u tjednu sa strankama, i onda kad zaprime neki predmet cekamo na njega kao da treba iz Kine stici.
Blokirajte vi granicne prelaze i nedajte se zaplasiti, mourija i onako nezna nego za silu pa treba im uzvratiti na razumljiv nacin , gazite govna traktorima imate gume koje to podnose !
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Malo žešči prosvjedi:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=lnZNEGHRyAo&feature=fvw[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,932
e tako se to radi!nek smrdi i njima u gradu malo...

samo mi je čudno da nema policije??a vidim da se radi o nekoj sluzbenoj zgradi jer ima francusku zastavu na pročelju...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
samo mi je čudno da nema policije??
Kod nas je policija u službi vladajuće stranke ..i to oni kalkuliraju ..
Prikazuju nama ostalima da su seljaci u krivu itd. ovisno o tome kako tko to doživljava ..puni smo strahova i njima ustvari odgovara da svatko od nas napravi svoju priču u glavi ..nije sjajno nikada nikome i to svi znamo .
A ustvari formula je jednostavna , ostavi ljude da naprave ono kaj su naumili ..pa makar i došli srušiti zgradu , kaj je zgrada vrijednosti za jednu državu..ništa , mala kapljica .
Raja ispuni zadovoljštinu i vrati se narag svojoj stoci i zemlji .simply .
Kod nas je policija na svako malo večem okupljanju gdje je državi(vladajućima) prilika da nam daju malo po prstima ..To je takva šema , čitaju i prepisuju stare ruske udžbenike u pravilnike postupanja
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Zna netko koje zupanije ce biti blokirane?

EDIT: Cho je gost u dnevniku nove tv

s0z8tw.jpg


Odlicna fotka
 
Posljednje uređivanje:

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
Zanima me..u Četvrtak, u Vukovarsko Srijemskoj županiji (ako su tamo Županja i Vinkovci, :)D Nisam iz HR pa nezz))Gdje ce biti blokirano, jer u četvrtak trebam ići u ZG :S
 
M

MOCO

Guest
Zanima me..u Četvrtak, u Vukovarsko Srijemskoj županiji (ako su tamo Županja i Vinkovci, :)D Nisam iz HR pa nezz))Gdje ce biti blokirano, jer u četvrtak trebam ići u ZG :S
ma ne brini, ako naletiš na prosvjednike samo kažeš da si ti Chlas s foruma i pustit će te:mrgreen::)
 
V

vedo

Guest
I u Bosni je ovdje jako teško stanje što se tiče poljoprivrede,ali ovdje niko ne protestuje.Kolege poljoprivrednici iz susjedne zemlje--->PODRŽAVAM VAS U SVEMU:!::!::!:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Prosvjedi poljoprivrednika

Evo slušam vijesti i seljaci opet na cesti.Hoćemo li se svi udružit? :axe:Jesu li opravdani prosvjedi?Cijena goriva opet poskupjela.
Pojavio se i Čobanković sa svojim floskulama kako nikad nije bilo bolje u poljoprivredi,malo je prosvjednika i dr.
Želio bi čuti razmišljanja u vezi ove teme,pozitivna ili negativna.
Ako tema nije za ova mjesta slobodno izbrišite
POZDRAV!
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
nema se tu šta puno reći,sve se zna šta treba,odnosno šta je trebalo još prije 15 godina. za početak ukinuti poticaje.
 

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
296
Ministar poljoprivrede i potpredsjednik Vlade tvrdi da neće biti boljeg trenutka za poljoprivredu nego što je trenutno.

Neka nam Bog pomogne!

Sa druge strane mislim da ljudi previše očekuju od države.Mora postojati način da poljoprivreda funkcionira i bez državnih poticaja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh