• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tako je hurli, treba jih blokirati do dalnjega, tak jim treba kaj pa gamad ljude tretira ko stoku sitnog zuba!!
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Samo cu ovdje kopirati jedan od mnostva maloumnih komentara sa interneta na temu prosvjeda seljaka.
Razumijem da su ljudi bijesni i sve,ali ovakvi i mnogi slicni komentari :evil:
Ovo sto sam potamnio mi je posebno uletilo u oci:

usenaseYX Objavljeno prije 3min
triba pozvat one spanjolske pandure sto su pedagoski razjebali studente komunjare.

ili pak one slovake na kojima sto se najebavashe matera kretenima iz torcide.

dobro pendrechenje tih debeloguzih traktorista bi zajamcilo i stablnu cijenu i visoku kvalitetu mlika u HR u iducih 15 godina.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Samo cu ovdje kopirati jedan od mnostva maloumnih komentara sa interneta na temu prosvjeda seljaka.
Razumijem da su ljudi bijesni i sve,ali ovakvi i mnogi slicni komentari :evil:
Ovo sto sam potamnio mi je posebno uletilo u oci:

usenaseYX Objavljeno prije 3min
triba pozvat one spanjolske pandure sto su pedagoski razjebali studente komunjare.

ili pak one slovake na kojima sto se najebavashe matera kretenima iz torcide.

dobro pendrechenje tih debeloguzih traktorista bi zajamcilo i stablnu cijenu i visoku kvalitetu mlika u HR u iducih 15 godina.

Budaletina neka onda i dalje ždere onu francusku mlječnu mast pomješanu sa vodom koju dobiva u dukatu i vindiji!
Ja bi mu samo poručio da iz prve ruke znam kakvo pije mljeko iz vindije a i dukat je isti! Svaki drugi dan dolaze cisterne iz francuske sa 28 postotnom mlječnom masti i samo piči po hidroforu i to ljudi kupuju pod domače!
 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
nažalost nisu to samo mljekari hrvatsko selo izumire a niko za to ne mari jad i bijeda zato dečki moja podrška i izdržite do kraja
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bilo bi dobro kada bi netko mogao provaliti te likove koji pljuju i seru po selu na raznoraznim portalima tko su imenom i prezimenom uf al bi radila vija preko leđa i onda na posao u štalu kod krava koje imaju proljev:finga::finga:,mislim da nebi više nikad rekao ni mrc za seljake,ali ovi prosvjedi več polako ljude umaraju i malo fali da ne dođe do eskalacije i bojim se da bude došlo do večeg sranja,daj bog da griješim ali ova vlast si mora promisliti da među našom samo seljačkom populacijom ima jako puno onih koji su nosili uniformu ponosno i mogli bi opet ali pod drugim okolnostima i za drugi cilj
 
Posljednje uređivanje:

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Samo cu ovdje kopirati jedan od mnostva maloumnih komentara sa interneta na temu prosvjeda seljaka.
Razumijem da su ljudi bijesni i sve,ali ovakvi i mnogi slicni komentari :evil:
Ovo sto sam potamnio mi je posebno uletilo u oci:

usenaseYX Objavljeno prije 3min
triba pozvat one spanjolske pandure sto su pedagoski razjebali studente komunjare.

ili pak one slovake na kojima sto se najebavashe matera kretenima iz torcide.

dobro pendrechenje tih debeloguzih traktorista bi zajamcilo i stablnu cijenu i visoku kvalitetu mlika u HR u iducih 15 godina.
netreba obracati pozornost na nekog klinca,,,,cim napuni 18 treba ga silovati,,,,, ipak nebi bilo u redu kad nije punoljetan :weedman:
 
I

ihorzic

Guest
ma super drago mi je što je tako i da me razuvjerite za ono kaj sam pisal u #949.

trebamo sad stati svi ratari , stočari , povrtlari ,.. ma svi i napraviti reda u poljoprivredi
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ma super drago mi je što je tako i da me razuvjerite za ono kaj sam pisal u #949.

trebamo sad stati svi ratari , stočari , povrtlari ,.. ma svi i napraviti reda u poljoprivredi
dobro kazes sad je prilika sad ili nikad,,,podpisujem savku rjec :prayer: naprave li ove sezone nama povrtlarima pizdariju ko prosle da svaki mora izaci u minusu 200 000kn bit će zatrpani parikama,,lubenicama,,rajcicama i svim finim proizvodima koje uzgoji hrvatski seljak i oni od reda svi poseru sav trud ;)
 
I

ihorzic

Guest
ljudi iz dalmacije , cvatu li vama ruže od neretve - siguran sam da imate i vi svojih nerješenih problema ,

ribari dragi zar Vas ne mući cijena plave nafte ili tko zna št ,.

moj Vam je savjet , nemojte pratiti ovo sa strane .

Branili smo skupa Domovinu i bili smo ujedinjeni ,

pomozite nam ili još bolje pomozite sebi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ljudi iz dalmacije , cvatu li vama ruže od neretve - siguran sam da imate i vi svojih nerješenih problema ,

ribari dragi zar Vas ne mući cijena plave nafte ili tko zna št ,.

moj Vam je savjet , nemojte pratiti ovo sa strane .

Branili smo skupa Domovinu i bili smo ujedinjeni ,

pomozite nam ili još bolje pomozite sebi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ma stete su u milionima i milonima eura bar kod mene u okolici ,,,, ja sam prvi za da se ide u prosvjed ni lipe nije uplaceno od eserihije a i nece ,,,,da se bar oce netko organizirati ja sam uvjek za i uvjek sam protiv gazenja naseg seljaka i cjelog gospodarstva,,,,,ma pusti ribare tek su izasli na more nakon mjesec dana :weedman: :lol::lol:
 
Posljednje uređivanje:
I

ihorzic

Guest
ma znam da su u komi zbog nevremena , ali imaju nekog svog koji je na suhom i nek se bore sa nama za svoja prava.

bojim se da ovakva kritična masa teško se skuplja
 
H

Hrvach

Guest
Slažem se nnumf1.. Selo izumire i još ga k tome neke određene osobe sustavno uništavaju, gdje i kad je kraj tome? Još mi sad zvoni u glavi onaj post od Abrkili-a, ko da su moje misli u tome. Dok sam bio klinac,a to nije tak davno, pred 10-15g, jeo sam sve kaj se proizvelo doma, pio mlijeko u štali bez sanitarne kontrole koje nije imalo leukozu, jeo sam sir koji je bio napravljen u kuhinji,a ne u specijalnoj prostoriji uz dodatak primjesa, na vrtu sam mogo uzet mrkvu i pojesti ju, mogo sam uzet jabuku sa stabla i odmah ju pojesti bez straha da ću se razboliti i kaj je najvažnije zdraviji sam bio nego kaj sam danas kad jedem ovo smeće iz trgovačkog centra. Prije su mi govorili da pojedem jabuku koja ima crva jer je zdrava, danas mi to brane jer nije zdrava nego je zdrava ona koja je špricana 11 puta godišnje, pijem mlijeko koje je 5 puta obrano i nema okus po onom mlijeku koje sam pio, jedem sir koji ima više aditiva u sebi nego mlijeka, kupujem povrće uvezeno od ko zna kud dok naše oranice stoje prazne jer se seljaku ne da prilika da ju obradi.. Pitam se tko je kriv za to, kome je u cilju da unušti ono pravo, istinsko selo i malog skromnog čovjeka koji radi i živi tamo od kad mu postoje korjeni. Nešto je gadno krenulo kako nismo htjeli.. Hoće li se ikad vratiti ono kaj je bilo, jel ću moći pojesti jabuku, popiti mlijeko, pojesti sir onakav kakav je prije bio i kakav treba biti?
Zato ljudi moji izborite se za ono kaj vama i nama pripada, nedajte da vas uništi razdor i neslaganje. Pokažite da znate obraniti čast kad vam je najteže i nedajte "velikim igračima" da vas slome i ponize. Zapamtite niste prljavi i neuki seljaci neko ste LJUDI
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Dobro IHORZIC veli sad il nikad,opstat il propast, Čini mi se da su ovi iz karlovačke zupanije potpisali s KIM-om i tamo je sve zamrlo

GROF se nista ne javlja,neznam sta ličani čekaju

Danas mljekari,sutra ratari,pa ribari,povrtlari i opet će nas sjebat ako se ne udruzimo
Ja zastupam i mljekare i ratare i stočare i ribare jer hoću jest dobro a naše a ne uvozno smeće
 
I

ihorzic

Guest
prosvjed u cijeloj Hrvatskoj

ma znam da su u komi zbog nevremena , ali imaju nekog svog koji je na suhom i nek se bore sa nama za svoja prava.

mljekari svaki dan muzu krave i hrane - ali netko je od nas na cesti:partyman::partyman:
imate kakve udruge ili slično , razmislite !!!!!!!!!!!:finga::partyman:

bojim se da ovakva kritična masa teško se skuplja [/QUOTE]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Bomo dosta ljudi se skupilo u ČK,počeli ljudi malo ozbiljnije shvačat situaciju..

Bit če nešto...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
kad neće karlovački mljekari u prosvjede, a mogli bi mi povrtlari...
kad nas sve zbrojiš, ima nas čak 8...
a svi traktori nam stanu na onakvu prikolicu kaj ju u zagrebu imaju s balama...:rolfer:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Bomo dosta ljudi se skupilo u ČK,počeli ljudi malo ozbiljnije shvačat situaciju..

Bit če nešto...

Jesu se sad pod večer još pojačali? Kad sam isel s posla u 3h bilo je oko 100 traktora!
 
H

Hrvach

Guest
Sad čitam na jednoj stranici da se planira blokada Zagrebačke (ex. Ljubljanske) avenije i da će se promet odvijati samo u jednom smjeru. Jel to točno ili su mislili na Slavonsku aveniju?
 
Na vrh