• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
mislim da bi takvim ljudima prije utjerao u šup.k nego u glavu!!
radio sam u gradskom poglavarstu za oko 3.500kn...posla da se raspametiš, hrpa papira sa desne strane prenosiš na lijevu stranu... reko, zar ću tako dočekat mirovinu... radio 3god. i dao otkaz, dignuo kredit od 160.000kn sa 23godine... onda sam bio lopov i od kud balavcu toliki novci za zemlju... nitko te ne vidi kad odem na njivu u pol5, da bih mogao raditi bar do 12 sati, jer ubi sunce na polju... svog auta nemam, svoje kuće nemam, na more odem samo kad vidim reklamu na TV-u u video spotovima... imam njivu i kultivator, starog ferkana, sitne mehanizacije..uloženih 300.000kn kredita i svog rada.
dok su drugi kupovali aute za 15.000eura i motore...kurčili se pred curicama, a mene su podsmjehivali jer sam se vraćao kući sa njive kao crnac na kultivatoru...
kaže lako je tebi, ti imaš firmu i radiš, a šta ću ja... reko stari, digni kredit i radi... ništa ne pada sa neba..
poticaj- nisam prijavio prošle godine...

ja sam pre sitan i pre mali naspram Vas stočara i ratara, ali dijelim vašu muku i jad... ne dajte na sebe, pustite jatake da pričaju šta im ševa rekla..
pa zar niste vidjeli onu ženu u zagrebu, kako je zaplakala kad je popila čašu čistog mlijeka... jadni su oni... zamorci u pre malim kavezima!!
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
366
Ja stvarno ne mogu vjerovat šta se sve piše u ovoj državi i s kojom lakoćom se manipulira medijima. Ovo je materijal za tužbu zbog klevete,jer ispada da je šolčić novi sanader. Naravno u isti tren i svi ostali seljaci koji imaju više od 2 auta i novi traktor.

http://www.jutarnji.hr/tko-je-mlade...arsku-pobunu--zasto-se-zeli-sakriti-/1009304/

Biti ce jos prljavog vesa...shvati to na nacin da novine jedino tako mogu prodati nesto.Dakle nekakva balavurdija pise sve sto je provjereno i neprovjereno.Iako je covjek bio branitelj u clanku se ne vidi niti trunka postovanja.
Vrhunac je laz "nikad ispricana prica" jer su te stvari vec bile objavljene o njemu...cilj isti..srusiti one koji predvode.
Rezime...potplaceni novinar koji uz veliku ekskluzivu objavljuje na duploj(pretpostavljam-ne citam jutarnji jer je politiziran,laze previse) stranici pricu o covjeku koji predvodi.
Goebbels-ova taktika...svi uce od njega...
 
Posljednje uređivanje:

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
ti neradnici koji pljuju po Šolčiću i ostalim ljudima koji imaju više od tih ljenčina ne razmišljaju da i rade daleko više od svih nas pa što kaj imaju dobre aute i traktore pa za to se i ljudi muče jučer sunce izmamilo sve neradnike u centar grada pune terase u kafićima svi od reda uštirkani i sa sunčanim naočalama na nosu a trećinu njih znam da su besposličari po zavodima za zapošljavanje i primaju socijalu ali sjede po terasama i pljuju po seljaku koji se muči za ono kaj ima izgleda da se u ovoj državi potiče nerad i lopovluk a jako malo pošten rad
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
to je tipično huškačko ponašanje kojeg se nebi posramili ni tvorci 2. sv.rata ,ali dobro je poznato kako mediji i naperlitanobahata vlast pokušavaju sve stanje na terenu umanjiti i prezentirati kao it ,s OK,ali faala bogu danas čuda tehnike rade svoje ,samo što pojedinci to budu shvatili kad više ne bude čamaca za spašavanje a vrh broda več bude na dnu mora:finga::finga::finga:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Slažem se Ajkula,tipično huškačko ponašanje
Kako kaze Goran Bare u pjesmi Gdje je nestao čovjek????
Sami lopovluk,zavist i otimačina
 
I

ihorzic

Guest
Evo pratim , čitam , i živciram se ! ! ! !!!!!!!!!

Gospodo draga , intelektualci , profesori i doktori , VETERINARI .

Znam da pratite ovaj forum , imam par prijatelja Vašeg ranga koji su logirani na ovom forumu i stoga sam siguran da čitate i pratite sva ova zbivanja oko prosvjeda.

Molim Vas lijepo dajte recite neku riječ , makar bila i loša.

Iskreno bih htio čuti Vaše viđenje ove situacije.

Ovo javno prozivanje od "gsp" Šprajca , njegove gnjusne riječi koje SELJAKE doista svrstavaju u rang pojedinih kriminalaca,
ili komentare na pojedinim radijima gdje radnička klasa isto daje izjave za ili protiv.

Mislim da se ovdje jasno očitovalo tko je ZA a tko PROTIV.

Nemate Vi dlake na jeziku , pa recite po koju pametnu.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Sporazum o utvrđivanju modela izračuna cijene mlijeka od 23.veljace

i25b9k.jpg


2uj04ya.jpg


1zi3gn.jpg


154kgma.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Prema ovome je i Rešetar kao legitimni predstavnik HSUPM potpisao dogovor? Nije mi jasno...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
PRVO, POLiCIJA NEKA UHAPSI JAKOVINU JER JE PREVARIO DRŽAVU, DRUGO OD NJEGOVE IMOVINE KOJU ODMAH NA BUBANJ NADOMIRITI ŠTETU POTICAJ PLUS ZATEZNE KAMATE, UKOLIKO NEMA DOSTA NEK NJEGOV SDP NADOMIRI ŠTETU,posto se ne bavi poljoprivredom a kada je pare podigao vocnjak prodao,
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Prema ovome je i Rešetar kao legitimni predstavnik HSUPM potpisao dogovor? Nije mi jasno...
Izgleda da se ovaj prvi jako neprecizno potpisao..
Koliko znam nije Rešetar nikaj potpisao..
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Prema ovome je i Rešetar kao legitimni predstavnik HSUPM potpisao dogovor? Nije mi jasno...

Sterle, Močnik i Miketek su potpisali.
Samo sto ovaj zadnji izgleda nije bio na satu dok je bilo predavanje kako se i gdje se ispravno potpisati na papire.

Tako da po ovome ako covjek nema pojma tko su stvarni potpisnici moze pomisliti da je i Resetar potpisao,a nije!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ovo je još samo jedna trakavica koja se vuče po Hrvatskoj kad če kod nas biti kakve pravice
 
G

GROF

Guest
., moja podrška Našim seljacima i selu u cijelosti! ...

mislim da bi takvim ljudima prije utjerao u šup.k nego u glavu!!
radio sam u gradskom poglavarstu za oko 3.500kn...posla da se raspametiš, hrpa papira sa desne strane prenosiš na lijevu stranu... reko, zar ću tako dočekat mirovinu... radio 3god. i dao otkaz, dignuo kredit od 160.000kn sa 23godine... onda sam bio lopov i od kud balavcu toliki novci za zemlju... nitko te ne vidi kad odem na njivu u pol5, da bih mogao raditi bar do 12 sati, jer ubi sunce na polju... svog auta nemam, svoje kuće nemam, na more odem samo kad vidim reklamu na TV-u u video spotovima... imam njivu i kultivator, starog ferkana, sitne mehanizacije..uloženih 300.000kn kredita i svog rada.
dok su drugi kupovali aute za 15.000eura i motore...kurčili se pred curicama, a mene su podsmjehivali jer sam se vraćao kući sa njive kao crnac na kultivatoru...
kaže lako je tebi, ti imaš firmu i radiš, a šta ću ja... reko stari, digni kredit i radi... ništa ne pada sa neba..
poticaj- nisam prijavio prošle godine...

ja sam pre sitan i pre mali naspram Vas stočara i ratara, ali dijelim vašu muku i jad... ne dajte na sebe, pustite jatake da pričaju šta im ševa rekla..
pa zar niste vidjeli onu ženu u zagrebu, kako je zaplakala kad je popila čašu čistog mlijeka... jadni su oni... zamorci u pre malim kavezima!!

., dragi moj forumski prijatelju roko!., ovu tvoju pisanu štoriju - pismo, potpisujem u cijelosti., jedan mali del tvoje životne priče znam iz i po našem zajedničkom prijatelju legendarnom Maki!!!, a ovde lik!., tebi moj naklon do poda jer si legendaran, jer si vizijonar, jer si mladi čovik od dela!!!., takovi mladi ljudina ima malo., ALI ji ima., to je dobro za Našu Hrvatsku, za Naše selo, za Našu poljoprivredu.- :supz: ...

., apsolutno podržavam Naše seljake - poljoprivrednike u vome delu sada MLJEKARE najboljeg mlika sa Hrvatskih farmi!., poruka mlikarima!., odite do kraja i nemojte popušćat., pozovite sve Vaše kolege svi gran poljoprivrede i ostvarite svoja PRAVA napokon., sad ili nikad! ...

., pogljedal sam nekoliko video-uradka iz susjedni nam zemalj i iz Svita., lipo su oni seljaci u gradove dopeljali slamu, zemlju, djubar, osoku, zblokirali i posrali gradove oko državni predstavnika., pa neka barem smrdidu., trebali ste i VI dopeljat govna i rasipat ispred Min.poljoprivrede umesto mlika., mišljenja sam da bi prije išli pregovarat kada bi jim balega smrdila., šteta onog dragocijenoga mlika.- ...

., Narode moj!, moji seljaci! i ja sam seljačko dite, ja VAS sve razumim.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
PRVO, POLiCIJA NEKA UHAPSI JAKOVINU JER JE PREVARIO DRŽAVU, DRUGO OD NJEGOVE IMOVINE KOJU ODMAH NA BUBANJ NADOMIRITI ŠTETU POTICAJ PLUS ZATEZNE KAMATE, UKOLIKO NEMA DOSTA NEK NJEGOV SDP NADOMIRI ŠTETU,posto se ne bavi poljoprivredom a kada je pare podigao vocnjak prodao,

Svaka cast! Neka ga "primjereno kazne"!

Prosvjednicima kod Severina policaj napisali prijave.
 

Najnoviji postovi

Na vrh