• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proxima plus 10541

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ja živim na kalvariji! A gdje ti živiš???
Ja imam Zetor 4911 i hidraulika me nije nikad zezala,traktor ima preko 8 000 rs.
 
Z

zetor4718

Guest
Ja živi na onoj cesti prema petrovom vrhu.gdje ideš u školu?ja idem u tehničku školu daruvar.Nije problem zetorovog hidraulika u nefunkcioniranju nego je neprecizan moj nekad dobro radi a nekad ne odnosno ima dobar odaziv na ručicu a mali to ima veze i sa uljem u hidrauliku
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
zetor4718 kaže:
Ja živi na onoj cesti prema petrovom vrhu.gdje ideš u školu?ja idem u tehničku školu daruvar.Nije problem zetorovog hidraulika u nefunkcioniranju nego je neprecizan moj nekad dobro radi a nekad ne odnosno ima dobar odaziv na ručicu a mali to ima veze i sa uljem u hidrauliku

Ja također idem u tehničku školu Daruvar!!!!
Reci mi kako se zoveš i u koji razred ideš??
Može preko pp,da nejdemo off!!!
 
E

eisbar

Guest
dobar dan svima novi sam clan foruma i imam 2 zetora i zadovaljan sam
 
V

vinko

Guest
dino kaže:
Jel to Zetor iz Badela u Daruvaru???

preciznije iz đulovca,čini mi se da u daruvaru imaju samo manje traktore ( dajceve i 5243) a da veliki dolaze samo po specijalnim zadatcima (najčešće vuku onu prikolicu između badela i dvorca)
 

Najnoviji postovi

Na vrh