• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proxima plus 10541

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Obrisan neispravan link.

evo ovo je brošura od modela proxima 8441
svi proxima modeli imaju jednaku opremu samo što je kod nekih modela motor jači, kao npr. 8441 ili 10541, traktori su jednaki; šacija, oprema,.... samo je kod 10541 jači motor
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Koliko košta 80 ks?
Å to ostali mislite o Zetoru, po mojem je to jako dobar traktor!
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Mene zanima ili zetor 10541 proxima plus ili lamborghini r3 evo
Dosta sam proučavao njihove karakteristike; motor, hidraulimka, powershift, težina, kvaliteta.....
i cijena naravno

kod zetora je privlačno što daje fakat puno opreme za razliku od ostalih, kompresor, klima, ..... za cijenu 34220 +pdv koju sam naveo, jedino se doplačuje cca 300€ za prednju hidrauliku

Lamb. je privračan prvenstveno zbog prekrasnog dizajna, deutz mašina, kompatibilnost prema bio dizelu, deutz licenca...
Osnovna oprema bez kompresora 31000€ + pdv

Namjeravam otič u 3.mj. na sajam u Bjelovar i detaljno proučiti koji se od ta dva traktora više isplati uzeti, uzimajuči u obzir kvalitetu i kvantitetu
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Meni su ta traktora oba draga i neznam između kojega bi odlučio da kupujem! Å tedljiviji je sigurno Lamborghini! Lamborghini ti ima 96 ks, a Zetor valjda 100 ili 105!
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
da može bit da je lamb. štedljiviji ali zapremnina motora je veča kod zetora (4156 kod zetora - 4038 kod lamb.) ačini mi se da i zator razvija veči okretni moment
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
evo tu kod nas osobno neznam nikog, svi kupuju ili hurliman, same ili polovnjake, pogledo sam par videa i meni zetor izgleda odlično
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
To su bez pdv-a, ali su opet jako niske cijene!
Kako to da biraš Lamborghinija i Zetora?



Forterra11441.jpg
[/img]
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Cijene su u pola u odnosu na naše, kontaktirat ču ih u finsku da pitam o čemu se točno radi.

Zašto baš zetor ili lamb.; pa jednostavno trebam srednji traktor snage oko 100 ps , zetor zato jer znam da je pouzdan imam jednog 90.g. doma i nema greške kod njega, a lamb. jednostavno zbog toga što mislim da je najjeftiniji u skupini DSHL i naravno deutz licenca
 
R

Ratarko

Guest
@igor_peradar

Zašto baš zetor ili lamb.; pa jednostavno trebam srednji traktor snage oko 100 ps

Sad je upadam kao iz vedra neba ali šta misliš o New Hollandu od 100 KS ?
Jedan frend mi je kupio takvoga za Božič i dva dana kasnije još jedan frend , traktor je OK onoliko koliko sam ja vidio. Možda je bitnija činjenica da je do sada prodano min. 70 komada takvih traktora u HR ( to su mi rekli NH serviseri ) i da niti sa jednim nema problema.

E da , cijena je ispod 30.000 € + PDV. Ima klimu za kompresor nisam pitao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh