• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proxima plus 10541

R

Ratarko

Guest
Ok , on je u klasi sa mojim Hurlijem koji je bio 32.000 eura sa PDV.
Moj Hurli je 3 godine star i nemogu ga prodat za 25.000 € , preskupo je.
Nije da ga želim prodati , nego mislim da mi nitko nebi dao te novce.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ne znam možda bi i išao za nešto manje, meni osobno se ne sviđa ali je žestok lagan a jak. Dvije godine u žetvi ja sa njim vozim žito u Đakovo na silos sa Itas kamionkom u prosjeku sa 12.000 kg žita.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ne znam za 5510 ali 5820 88ks od opreme klima, grijanje, ventilator,utezi 300kg 38 500+ pdv
 
K

KARLO

Guest
mario kaže:
Koliko košta 80 ks?
Å to ostali mislite o Zetoru, po mojem je to jako dobar traktor!
Evo cijene traktora zetora 80 ks
74.41 proxima light 29,139,70
s klimom 31,112,44
74.41 proxima 32,101,86
s pwh 35,201,88
s klimom 34,074,60
s pwh+klima 37,018,46 eura s PDV

Zetor traktori su dosta dobri pogotovo st ne traže preveliko održavanje a dijelovi su jeftini a rijetko se sta pokvari ko i malo vodi računa 4-cilindrički motor trebo bih napraviti oko 8000 radnih sati bez ikakvih problema
 
P

paor

Guest
yes, moja mala 52-ica je upravo navršila 8000, ne troši ulje, mašina oslabila oko 30%, ali ju ne diram dok je sve ostalo u redu jer mi ionako koristi za sitnije poslove
 
V

vito

Guest
BOk, ljudi! Nečak ima novu Proximu 8441 pa sam imo priliku malo je testirati.Dojmovi¸--------- Najbolji dio traktora je motor. Ima rezak, zvižduči zvuk djeluje močno!Kabina odlična , no malo previše bučna. Volan fiksni, nepodesivi, sjedalo Grammer ali mehaničko ogibljenje!Nema klimu, doplata 2000 eura! Najgora stvar u kabini je previsoko stražnje staklo sa debelom vodoravnom gredom koja priječi bolj pogled straga. To užasno smeta jer moraš iskriviti vrat nadopinjajuči se da vidiš stroj iza!!! Stara Zetorova boljka su njegove dječje bolesti!!! Elektrika mađarska, vrlo nepouzdana često zeza. Hidraulika močna ali Zetorovski neprecizna! Kočnice također nisu nešto čime se Česi ponose.Problem bi mu , oko Županje, mogle predstavljati 3 brazde! Za 2 prevelik za 3 često prekratak! Velika stvar je jako velika potrošnja, to je dugovječan motor(Česi kažu 8000sati) koji ima nevjerovatnu sposobnost da je gotovo jednakotroši u brazdi i na asfaltu! No, zauzvrat je izuzetno lakom, oštar, odaziv na gas odličan!!!! Ukupno, to je vrlo dobar traktor sa malo opreme i prevelikom cijenom!!! Ako se čovjek dvoumi između njega i Lamba r3 evo ili nekog srodnog iz SDF-a, za mene nema dileme, za 2-3000 eura što bih dao više uzo bih ovaj zapadni. Nesamo radi Deutz motora sa malom potrošnjom nego i ukupne izrade , kvalitetnije,, Ali Zetora bih svakako preporučio onima koji traže jeftinije dijelove, servis povoljan, no morat če duboko posegnut u džep!
 
M

Mister x

Guest
Da i ja se slažem, ako ikad trebaš posao nazovi urednika Gospodarskog lista i pošalji mu ovaj link.
 
M

marko_18

Guest
zetor je loš traktor. imam ja zetora 16245 i zakapčil sam tri brazde 16'' i nemre ih vleči( dok ih vleče jako kadi). onda sam drlja s njim pa mi je hitil ulje,a u dobrom stanju. '92. god uvezen iz Njemačke i ima 4250 rh......
 
R

ROKI

Guest
Nije Zetor loš traktor, nego je tebi izgleda motor bacio kašiku! ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Izgleda da su tvoj traktor ubili u Njemačkoj.
Zetor loš, nema šanse.
Imam 5340 i orao je 2X14cola 35cm(nekad i 40) cm duboko.
 
B

bajki

Guest
Kod nas svi hvale zetora, trajan, nekvari se, nema kapi ulja na njima.
 
M

marko_18

Guest
kaj je to kašika???? niko ne voli Zetora u nešem kraju!!!! pa ni ja..... sad ga planiram prodati....
 
R

ROKI

Guest
Bacio kašiku (žlicu) znači da je gotovo, kraj... Mlad si pa još nisi čuo neke uzrečice, ali ima vremena, čut ćeš. ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh