• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Neznam koliko koja može podnijeti ali ja sve špricam sa plavima, 03. Pritisak u pumpi mislim da je 2 ili 2,5 bara. Na razvodniku 2,5 - 3 bara i potroši mi 100 litara na jutro. Sve preko 3 bara pumpa nabija jako i previše ide u maglu. Probao sam sa žutima, 02, tu mi opet potroši oko 50 litara na ral. To dok sam isprobavao kad je kupljena i više nikad.
 

Renat0x

Novi član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
29
Da znam nebih pitao ,pa ako netko zna da mi kaže bio bi zahvalan…
Ako sve dizne imaju istu oznaku na sebi a različite su boje, onda se njima samo mijenja protok škropiva pod istim tlakom. Možeš mi poslat slike njihovih oznaka, pa ti možda mogu nešto više reći o njima.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Pumpe 120L dali bi pumpale vodu 120L u minuti u cisternu ili je to samo tako da piše, susjedu bi trebalo za točiti vodu za zalijevanje u one 1000l cisterne
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Vukla bi sa cca metar dubine i iznad nje možda još metar. Ja nisam sa svojom nikad vukao vodu pa ne mogu ni reći koliko to brzo ide.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Vucem vodu s atomizerom, metar dubine i ispadne nekih metar iznad pume onaj ulaz u spremnik. Nekih 10 min 400 litara, pumpa je 65 litara. Sto i nije lose.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Jeli neko čuo za prskalice Badilli. Kod mene se pojavila u prodaji 600 l 12m grane hidraulično podizanje krila oko 1900 e. Cijena je povoljna ali neznam ko ih radi.

Reply
Report •••
 

Jasmin93

Član
Tu od
5 Ruj 2021
Poruka
70
Gdje se mogu nabaviti led trake... Sve više radim prskanja po noći pa bi mi dobro došlo za stavit na grane da vidim šta se dešava sa diznama.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,855

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Razlog zakaj su plave je taj da te LED imaju najveći svjetlosni tok po W snage, odnosno najjeftinije su za napraviti...Usput, plavo svjetlo ometa san, pa bi, ako, trebalo vozača držati budnim. Usput mu spali oči (na duge staze)...
Meni to smeta za oči, isto kak i "moderni" LED i ksenon farovi na autima.

Ove Krampove piše da su za šprice. Vjerojatno se pod tim svjetlom bolje vide lepeze.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Dali ima tko informacije o Tolmet 800 seriji prskalice? Izgledaju bolje od Jarmeta!
Ih je tko vidio uživo?
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Da, po slikama i meni.
Dobio sam ponudu za xsaru 815, 52500 kn 😆😆😆
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh