• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja kada prodam svoju Hardijevu kupiti ću si takvu nekakvu novu,samo ja bi još sa hidraulićnim otvaranjem i elektronskom regulacijom iz kabine.
 

krone

Član
Tu od
14 Pro 2012
Poruka
142
ma ja isto moram nesta si kupiti,nisu neki novci a na prvu mi izgleda ok
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Imam Holderovu špricu 600L i nikako ne mogu nabaviti nosaće diza za nju .Fali mi početni nosač gdje s jedne strane ide crijevo a s druge cijev.Nešto ovakvo samo je na slici srednji nosač na kojeg s obje strane ide cijev.Ima li netko rezervne nosaće i dize za prodati ili zna gdje nabaviti?
sprica-holder-430-slika-22686294.jpg
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ima kod ferenčaka.samo se mora naručiti i čekati dok imaju turu da idu za austriju.i ja sam isto baš te naručio.:icon_super:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,704
Dizne ti odgovaraju za sve prskalice, a ova zadnja oznaka znači da je 2mm.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Kupljena danas, Leško 2008. godina, nije radila od 2012. godine, 1000 litara, 15 metara grane, dvomebranska pumpa, 2000 eura. :)





 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Sretno u bildanju, otvaranje i zatvaranje grana, na manjim parcelama. ;-)

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
I lome se vrlo lako.Kolega ju je imao i popizdio od varenja i mijenjanja triplexa,prodao i kupio polovnu amazonu za preporod.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Na dosta mjesta sam cuo za to pucanje grana. Mi imamo leskovu 3-4god, susjedi koju godinu duze i niti na jednoj nisu pucale. Obje imaju 12m grane.
Nisam cuo niti za ostale u selu da pucaju.
Vjerovatno su otklonili taj problem.
 

Alex1

Član
Tu od
11 Svi 2010
Poruka
90
Imam 200L agromehanika prskalicu, koristim većinom u vinogradu sa prskanje preko šlaufa.
Klipno-membranska pumpa BM 65/30.


membrana je spucala skroz po rubu.
Gdje je moguće najpovoljnije nabaviti da to složim prije sezone?
Brežice mi nisu problem, mislim da tamo ima dućan, servis od agromehanike.
Ali nije ni problem dostava poštom samo ako nisu neki posebno skupi kuriri. Ima li tko kakvih iskustava?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
...
membrana je spucala skroz po rubu.
Gdje je moguće najpovoljnije nabaviti da to složim prije sezone?
Brežice mi nisu problem, mislim da tamo ima dućan, servis od agromehanike.
Ali nije ni problem dostava poštom samo ako nisu neki posebno skupi kuriri. Ima li tko kakvih iskustava?
Agromehanika Bjelovar je vjerojatno najpovoljnija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh