• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

puknuti

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
E kad bi mogla neka kombinacija da dobro osjeti a da mu se ništa katastrofalno ne desi.
Gađaš ga topom: nebu ni osjetil da mu se nekaj dogodilo. :mrgreen:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
E da , znam , mnogima se to neće sviđati ...mnogi če trošiti lovu za mobitel .
Odlučio sam napraviti forum i okušati se i u ovom poslu .
Bilo bi mi drago da makar malo i spamate da isprobavam moč moderetora na vama .
Link je tu
http://slobodni.forumcroatian.com/forum
registracija đabe :lol:
Nisu još sve stvari podešene do kraja ali okviri su tu .
Forum jee idejo zamišljen kao široka paltea tema i rasprava koje muče u svakodnevnom životu .
Dakle od skidanja filmova , razne literature do neizostavnih tema kao kaj su kaladont ili brojenje do 1000.

Proučavajući pravila ovog foruma dozvoljavaju rekamu ovakvih stranica osim ako vrijeđa neko između redova .
PA ako da , molim vas da me obavijestite , hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
E da , znam , mnogima se to neće sviđati ...mnogi če trošiti lovu za mobitel .
Odlučio sam napraviti forum i okušati se i u ovom poslu .
Bilo bi mi drago da makar malo i spamate da isprobavam moč moderetora na vama .
Link je tu
http://slobodni.forumcroatian.com/forum
registracija đabe :lol:
Nisu još sve stvari podešene do kraja ali okviri su tu .
Forum jee idejo zamišljen kao široka paltea tema i rasprava koje muče u svakodnevnom životu .
Dakle od skidanja filmova , razne literature do neizostavnih tema kao kaj su kaladont ili brojenje do 1000.

Proučavajući pravila ovog foruma dozvoljavaju rekamu ovakvih stranica osim ako vrijeđa neko između redova .
PA ako da , molim vas da me obavijestite , hvala

Buš dobil žuti karton :lol: , il mam dva žuta :rolleyess::rolleyess:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Tema mi je daleko dogurala( na petu stranu) ..a i forum :lol:.. van men šou( i još par šoumena ) .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Tema mi je daleko dogurala( na petu stranu) ..a i forum :lol:.. van men šou( i još par šoumena ) .
Ko zna jel moja više i postoji :scratch, ustvari neznam ni zakej sam ju opče otvaral :madmana:

Ko ti je kriv kaj nemaš fotoaparata :vragek:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ljut sam , tko lajka ovo citatom dobije jackpot odogovr na pitanje iz prvog djela posta .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Ljut sam , tko lajka ovo citatom dobije jackpot odogovr na pitanje iz prvog djela posta .
Ja nažalost neznam (kaj buš, mulo balo) kaj je to lajkanje ali znam da su drugovi izginuli tam negde 40-tih, a prijatelji 90-tih .................
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
DA ,. ako broim i "" SMENU 8 "" iz 60 i neke :rolfer:
Prije pol sata sam imal račun u ruci ,mju zoom 105 98 max. 99 ..ravno 450 dojč marki ..ispucao 2 filma ..da sam ih zakocal manje bi žalio :scratch
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ja nažalost neznam (kaj buš, mulo balo) kaj je to lajkanje ali znam da su drugovi izginuli tam negde 40-tih, a prijatelji 90-tih .................
izginuše prijatelji
mačevi ih pokosiše
ostali su neprijatelji
oni mačeve nosiše
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Prije pol sata sam imal račun u ruci ,mju zoom 105 98 max. 99 ..ravno 450 dojč marki ..ispucao 2 filma ..da sam ih zakocal manje bi žalio :scratch

Ako treba film , načičemo ali taj voli samo CRNO - BJELE rosist od fotića:D
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ne treba film , treba kolekcionara da ga dobro udomom:rolfer:

Onda nova tema ,, PRODAJEM FOTIČ ,, to posto ispravan bez filma za karticu nema mjesta :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Onda nova tema ,, PRODAJEM FOTIČ ,, to posto ispravan bez filma za karticu nema mjesta :)
treba kolekcionara da ga dobro udomom
ja sam skontao da ga poklanja....:scratch
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Onda nova tema ,, PRODAJEM FOTIČ ,, to posto ispravan bez filma za karticu nema mjesta :)
Ovo nije forum za prodaju fotiča ...a po pravilu foruma morao bi ga slikati ..a ne znam tehnologiju kako da fotič sam sebe slika :rolfer:..eventualno u ogledalu iz prvog lica .
I onda još , razvijaj , fiksiraj , , osuši , osvjetli , smrdi ,skeniraj ..još mi susjedi vide crveno svjetlo pomisle da se bordelam sa forumaši .
Jebena su ta pravila ali nemoš kontra njih .Zasjedajuči moderator bi zguštom kliknul delete.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ova zaključana tema o primi ..ova slika me asocira na nju .
Bože daj mi hrabrosti da napišem sve kaj mislim .
4nl2owa89xt51piuau59.jpg
 
S

siniša

Guest
gp

Gdje mi nestade siniše ..da se malo ponunam s njim ..danas imam vremena za njega ?

ma evo tu sam ...ma toliko te paze da se nemože doći do tebe ....vezali te lancem....pa kad te nešto pitam obrišu post...pa zaštičen si ko lički medvjed...svi te brane ...pa ti si nešto zbilja posebno....pa očito ima nešto dobro puknutoga u tebi.....očito si doguro do moderatora......mislilm na tvojem forumu....
 
Na vrh