• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

puknuti

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
i sad ti njemu daj volan u ruke:lol:

dovoljna mu je samo ručna.....:lol:
vozi slalom bolje od kostelića....
4pxfa1.gif
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
E ljudi ..tak sam ponosan na sebe ..popravil sam ženi mikser ..sad ide na brzaka speč biskvita ..još da je kakvog pekmeza gore ...mmmmmmm
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ti si jednom rekel da male stvari vesele....
Nego, mislim da budeš ti to kasnije naplatil:finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
E ljudi ..tak sam ponosan na sebe ..popravil sam ženi mikser ..sad ide na brzaka speč biskvita ..još da je kakvog pekmeza gore ...mmmmmmm
A slike?
Gde su slike?
 
B

Bobo

Guest
Nema slika neko vrijeme...

Naime Puknuti nam je suspendiran na 2 mjeseca...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Ufffffffffff
A ništ onda nebu ni slike ni tona
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
E ljudi ..tak sam ponosan na sebe ..popravil sam ženi mikser ..sad ide na brzaka ...mmmmmmm
ja već pomislio da će te nagraditi sa jednom na brzaka...,a ti misliš na biskvit....:lol:
A slike?
Gde su slike?
zastarjela tehnologija zakazala...:scratch
Nema slika neko vrijeme...
Naime Puknuti nam je suspendiran na 2 mjeseca...
jesemti,kaj opet...:scratch
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Nema slika neko vrijeme...

Naime Puknuti nam je suspendiran na 2 mjeseca...

Opa bato!!! kaj pak je sad opet....a taman sam si zamislil kak mjerim več brojeve okrtaja:cry:
A ništ, ko nekad davno kad se išlo u armiju:mrgreen:
Bend za sve situacije:supz:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=aVfq0R9PJDs&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=yorTd8_CMN0&feature=related[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Gdje je nestao čovjek,gdje se sakrio...zna li netko kak se sad zove ?,javi se daj neki znak da si živ da ti postojiš ,da nismo sami Pa nemre tebe sprečit jena gumica ak te ni sprečila pri tvom postanku RIZ-gumica neznam koja te sad more ,nooo, kaj čkomiš?
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Gdje je nestao čovjek,gdje se sakrio...zna li netko kak se sad zove ?,javi se daj neki znak da si živ da ti postojiš ,da nismo sami Pa nemre tebe sprečit jena gumica ak te ni sprečila pri tvom postanku RIZ-gumica neznam koja te sad more ,nooo, kaj čkomiš?
banirali su ga,znas da ak je netko pametniji od drugog a taj drugi je vlast,pametnijeg treba maknut.
 
Na vrh