• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

puknuti

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma evo tu sam ...ma toliko te paze da se nemože doći do tebe ....vezali te lancem....pa kad te nešto pitam obrišu post...pa zaštičen si ko lički medvjed...svi te brane ...pa ti si nešto zbilja posebno....pa očito ima nešto dobro puknutoga u tebi.....očito si doguro do moderatora......mislilm na tvojem forumu....
Momak , tri x pročitam ovo tvoje bljezaranje .
Osim ovaih silnih točkica nemaš pametne rečenice .
Ne da mi se natezati s tobom ...mali si , nula ..ništa ..i krumpironja te šišta
Mislio sma da vrijediš više ..ali ti nisi no obični grunfof rob
Jel te to tata grunf mobiliziral da me podjebavaš ?.Lol:
 
S

siniša

Guest
halo momak popij t.....u. za smirenje pa ti si mene prozvao.
ako te interesira moj tata je pokojni,i nije me otjerao od kuće kao nekoga.
a to što ti imaš problema tj ako voliš Grofa na svoj specifičan način to njemu reci a on je moj prijatelj i čovjek za razliku od tebe.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
halo momak popij t.....u. za smirenje pa ti si mene prozvao.
ako te interesira moj tata je pokojni,i nije me otjerao od kuće kao nekoga.
a to što ti imaš problema tj ako voliš Grofa na svoj specifičan način to njemu reci a on je moj prijatelj i čovjek za razliku od tebe.
A zašto onda ne sereš po temi od svog prijetelja a ne po mojoj ?
Tko ti je taj Grofa ..ja njega nisam spominjao ?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Kao urednik foruma moram vas obavijestiti da ako nastavite sa vrijeđanjem,bit ćete banirani na 7 dana.Znači svaki sudionik ovog nereda,bez obzira tko je započeo.

Hvala na razumijevanju.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Danas sam bija vozija auta ...
dala mi žena da ne idem pješke po toj studeni .
Moram reč da sam oduševljen , kod spajanja na glavnu cestu malo sam ga stisa ..malo su onak zacvilile gume ..ma nisu zacvilile nego su malo proklizale ...ali ipak osječaj je prejeben
Bio sam van sebe , vozio sma tako par kilometara ..
I opet bum ako bude snijega.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
onda moli boga da snjeg pada svaki dan da ti žena da auto:mrgreen::mrgreen:
Hm.. nije ni to mejrilo , nemam još onu metlicu za čiščenje šoferšajbe ..pa moram rukom ...znaš i sam da zebe za prste ...ne moram valjda i to slikati :prayer:
Nisi valjda mislio da imam garažu ?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Danas sam bija vozija auta ...
dala mi žena da ne idem pješke po toj studeni .
Moram reč da sam oduševljen , kod spajanja na glavnu cestu malo sam ga stisa ..malo su onak zacvilile gume ..ma nisu zacvilile nego su malo proklizale ...ali ipak osječaj je prejeben
Bio sam van sebe , vozio sma tako par kilometara ..
I opet bum ako bude snijega.

HAHAHAHAH,,,,,da te nema trebalo bi te izmislit..:prayer::weedman::weedman::mrgreen:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Danas sam bija vozija auta ...
dala mi žena da ne idem pješke po toj studeni .
Moram reč da sam oduševljen , kod spajanja na glavnu cestu malo sam ga stisa ..malo su onak zacvilile gume ..ma nisu zacvilile nego su malo proklizale ...ali ipak osječaj je prejeben
Bio sam van sebe , vozio sma tako par kilometara ..
I opet bum ako bude snijega.
Da malo izvrnemo :Dala mi žena po toj studeni,moram reč da sam oduševljen,kod spajanja malo sam ga stisa malo su onak zacvilile gume malo proklizale,ali ipak osječaj je prejeben-bio sam van sebe vozio sam tako...i opet bum ako bu SNJEGA...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Hm.. nije ni to mejrilo , nemam još onu metlicu za čiščenje šoferšajbe ..pa moram rukom ...znaš i sam da zebe za prste ...ne moram valjda i to slikati :prayer:
Nisi valjda mislio da imam garažu ?
Za čiščenje šajbu koristi bat.

Kaj nije tam negde u blizini bil kontejner (zeleni)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Za čiščenje šajbu koristi bat.

Kaj nije tam negde u blizini bil kontejner (zeleni)
Je ali je gore žuta naljepnica. piše prima ..pa bežim od toga .
Smeće nosim doma kmamici ...:mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
nego su malo proklizale ...ali ipak osječaj je prejeben
Bio sam van sebe , vozio sma tako par kilometara ..
I opet bum ako bude snijega.

ajde priznaj,koliko si ga puta okrenuo pod ručnom kada si ostavio ženu...:lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ajde priznaj,koliko si ga puta okrenuo pod ručnom kada si ostavio ženu...:lol:
Ajojjjjjjjj....uopče ne koristim volan8).. uvjeril sam ju da razgibavam sajelu ..da se ne zledi
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
Ajojjjjjjjj....uopče ne koristim volan8).. uvjeril sam ju da razgibavam sajelu ..da se ne zledi

mogu mislit kakva je bila reakcija.....
ogki7r.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
mogu mislit kakva je bila reakcija.....
ogki7r.jpg
Ma ja sam ti nju uvjeril da se tak vozi po zimi ..da se to mora ..i onda kad je netko sastrane u grabi onda joj objašnjavam da je to zato jer nije vozil pod ručnom ..i tak ..probaj i ti tu šemu ...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ja sam jutros ženu vozil na vlak. I rekla mi je kad je zišla z auta da su to zadnje riječi koje bu progovorila zmenom.A samo sam htel kak veli puknuti malo sajle razgibat.
A i čulo mi se koda neka korozijica primila na pakne8)8)8)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
Ma ja sam ti nju uvjeril da se tak vozi po zimi ..da se to mora ..i onda kad je netko sastrane u grabi onda joj objašnjavam da je to zato jer nije vozil pod ručnom ..i tak ..probaj i ti tu šemu ...

:lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh